کد خبر: 4066985
تاریخ انتشار: ۰۶ تير ۱۴۰۱ - ۱۴:۰۰
موافقت با صدور پروانه نمایش دو فیلم

«شین» شهاب حسینی مجوز گرفت

شورای پروانه نمایش فیلم‌های سینمایی با صدور پروانه نمایش دو فیلم موافقت کرد.

به گزارش ایکنا به نقل از اداره کل روابط عمومی سازمان امور سینمایی و سمعی بصری، شورای پروانه نمایش فیلم‌های سینمایی در جلسه اخیر با صدور پروانه نمایش برای فیلم‌های؛ «شین» به تهیه‌کنندگی شهاب حسینی و کارگردانی میثم کزازی و «روز سیب» به تهیه‌کنندگی الهه نوبخت و کارگردانی محمود غفاری موافقت کرد.

در فیلم سینمایی؛ «شین» شهاب حسینی، جمشید هاشم‌پور، محمود پاک‌نیت، غزال نظر، هوشنگ توکلی، سیامک اطلسی، آتش تقی‌پور، علی شادمان، افسانه ناصری، حسین عابدینی، محمود بصیری، فخرالدین صدیق شریف، ناهید مسلمی، فرزین محدث، مهدی بجستانی، فاطمه شکری و... نقش‌آفرینی کرده‌اند. شین فیلمی در ژانر وحشت است که داستان پیچیده ای را به تصویر میکشد و اولین تجربه میثم کزازی در این ژانر است که به کمک شهاب حسینی مقابل دوربین رفته است.

کارگردان فیلم «روز سیب» محمود غفاری، تهیه‌کننده الهه نوبخت، نویسندگان محمود غفاری و مهناز جارچی، دستیار کارگردان و برنامه‌ریز مهدی پورموسی، مدیر فیلمبرداری علی احسانی، مدیر تولید وحید حاجیلویی، صدابردار حامد حسین‌زاده، و تدوینگر محمود غفاری است. همچنین آرین رستگار، ژیلا شاهی، مهدی پورموسی و خداداد بخشی‌زاده در آن به ایفای نقش پرداخته‌اند. «روز سیب» داستان یک خانواده ایرانی است که با وجود همه ناملایمات، عاشقانه و سرشار از رؤیا در کنار هم می‌ایستند و همزمان به یکدیگر فضای رشد می‌دهند.

انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
* :