کد خبر: 4068324
تاریخ انتشار: ۱۲ تير ۱۴۰۱ - ۱۴:۲۴
رئیس ستاد کل نیروهای مسلح:

امنیت در کردستان و مرزهای آن فوق‌العاده مطلوب است

سردار سرلشکر باقری گفت: وضعیت امنیت هم در کردستان و هم مرزهای آن فوق‌العاده مطلوب است و مشکلی نداریم، بعضا شرارت‌های بسیار پراکنده‌ای وجود دارد که نیروهای مسلح هم مرزبانی انتظامی، هم سپاه و هم ارتش همه از زمین و هوا مشغول فعالیت هستند و امنیت پایداری در منطقه حاکم است.

سردار سرلشکر پاسدار باقری، رئیس ستادکل نیروهای مسلح

به گزارش ایکنا، به نقل از سپاه نیوز، سردار سرلشکر پاسدار محمد باقری، رئیس ستادکل نیروهای مسلح، امروز، یکشنبه 12 تیرماه، از طریق فرودگاه سنندج وارد استان کردستان شد و مورد استقبال نماینده ولی فقیه در استان، استاندار و فرماندهان نظامی و انتظامی قرار گرفت.

رئیس ستادکل نیروهای مسلح با ابراز خرسندی از حضور در استان کردستان و سلام و قدردانی از مجاهدت‌های مردمان این دیار در طول دوران انقلاب و دفاع مقدس گفت: هدف از این سفر سرکشی، بررسی حوزه‌های مربوط به نیروهای مسلح و امنیت منطقه و مرزهای کردستان است.

وی اظهار کرد: وضعیت امنیت هم در کردستان و هم مرزهای آن فوق‌العاده مطلوب است و مشکلی نداریم، بعضا شرارت‌های بسیار پراکنده‌ای وجود دارد که نیروهای مسلح هم مرزبانی انتظامی، هم سپاه و هم ارتش همه از زمین و هوا مشغول فعالیت هستند و امنیت پایداری در منطقه حاکم است.

رئیس ستاد کل نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران افزود: خدا را شکر می‌کنم که فرصتی شد به سرزمین کردستان بیایم و عرض ارادت و سلام به مردم خونگرم این استان داشته باشم.

از جمله برنامه های سفر ۲ روزه سردار باقری به کردستان دیدار و سرکشی از نیروهای مسلح، بررسی میدانی امنیت مرزها و فعالیت‌های نیروهای مسلح است.

انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
* :