کد خبر: 4071122
تاریخ انتشار: ۲۵ تير ۱۴۰۱ - ۱۲:۱۳

مصوبات مجمع عمومی عادی و فوق‌العاده اتحادیه قرآنی یزد اعلام شد + عکس

مجمع عمومی عادی و فوق‌العاده اتحادیه مؤسسات و تشکل‌های قرآن و عترت استان یزد روز گذشته، 24 تیرماه در سالن اجتماعات امامزاده سیدجعفر(ع) یزد برگزار شد.

مجمع عمومی عادی و فوق‌العاده اتحادیه مؤسسات و تشکل‌های قرآن و عترت استان یزدبه گزارش ایکنا، مجمع عمومی عادی و فوق‌العاده اتحادیه مؤسسات و تشکل‌های قرآن و عترت استان یزد با دعوت از 86 مؤسسه قرآنی روز گذشته، 24 تیرماه در سالن اجتماعات امامزاده سیدجعفر(ع) یزد برگزار شد.

طی این جلسه حجت‌الاسلام حمیدرضا مطهریان، مدیرعامل اتحادیه قرآنی استان، ضمن ارائه گزارش مصور از فعالیت‌های یکساله اتحادیه به تبیین طرح تربیت چهار هزار حافظ قرآن در طول چهار سال (که از مصوبات شورای فرهنگ عمومی استان به پیشنهاد استاندار بود) و وقف مشارکتی پرداخت.

وی ادامه داد: امیدواریم با همراهی و همکاری تمامی مؤسسات قرآنی استان به اهداف از پیش‌تعیین شده که در برنامه مصوب سه ساله اتحادیه درج شده با کیفیت لازم برسیم. مؤسسات در حد توان در زمینه وقف مشارکتی تعامل و تبلیغ داشته باشند و همچنین سعی کنند تا در طرح تربیت چهار هزار حافظ قرآن با برنامه‌ریزی حرکت کنند.

در بخش دیگر این برنامه محمد انجم‌شعاع، مدیرعامل اتحادیه کشوری مؤسسات و تشکل‌های قرآن و عترت طی سخنانی به تشریح برنامه‌ها و فعالیت‌های اتحادیه کشوری پرداخت و گفت: یکی از برنامه‌های اتحادیه، معرفی اتحادیه تراز در بین اتحادیه‌های استانی است و با توجه به اینکه به چندین استان سفر کرده‌ام به نظرم اتحادیه قرآنی استان یزد یکی از استان‌هایی است که معیارها و روند فعالیت‌هایش به تراز اول نزدیک‌تر است.

وی ادامه داد: نظم و عملکرد و برنامه‌های زیرساختی این اتحادیه و تعاملش با نهادها و دستگاه‌های استانی برای من جالب و در خور توجه است و می‌تواند برای سایر اتحادیه‌های قرآنی استان‌ها الگو باشد.

در ابتدای این مجمع که هیئت رئیسه با انتخاب افراد حاضر، انتخاب شدند، حسین قادری به عنوان رئیس این مجمع انتخاب و اداره آن را به عهده گرفت. سپس تراز مالی منتهی به سال 1400 به تصویب رسید. در ادامه این مجمع که به صورت فوق‌العاده نیز بود تغییراتی که در مفاد اساسنامه مد نظر بود به رأی گذاشته و به تصویب اعضا رسید.

انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
captcha