کد خبر: 4072291
تاریخ انتشار: ۳۰ تير ۱۴۰۱ - ۰۹:۴۵
فیلم‌های ایرانی پایان هفته تلویزیون

«خلبان» راهی «یک وجب از آسمان» می‌شود + فیلم

در پایان هفته جاری، فیلم‌های سینمایی ایرانی روی آنتن شبکه‌های سیما خواهند رفت که از جمله این آثار می‌توان به «خلبان» ساخته جمال شورجه و «یک وجب از آسمان» ساخته علی وزیران اشاره کرد.

به گزارش ایکنا، فیلم‌های سینمایی و تلویزیونی و انیمیشن «خلبان»، «یک وجب از آسمان»، «تیام»، «تحفه هند»، «اسپاگتی در هشت دقیقه»، «دست راست من» و... پنج‌شنبه و جمعه 30 و 31 تیر از شبکه‌های سیما روی آنتن می‌رود.

شبکه یک سیما

فیلم سینمایی «خلبان» به کارگردانی جمال شورجه، جمعه 31 تیر ساعت 00:15 دقیقه بامداد از شبکه یک سیما پخش خواهد شد.

در این فیلم خواهیم دید: بغداد با دعوت از خبرنگاران خارجی و مشهورترین آنها بلومی به عنوان خبرنگار مستقل خارجی و همچنین با استخدام یکی از مسؤولان خبری غربی با نام داوید در روزهای پیش از برگزاری کنفرانس سران کشورهای غیر متعهد تبلیغات گسترده‌ای را به منظور امن نشان دادن محل برگزاری کنفرانس در بغداد به راه می‌اندازد.

علی دهکردی، جعفر دهقان، نگین صدق گویا، اصغر محبی، هوشنگ توکلی، علی رامز، زهره صفوی، فرامرز شهنی، امیر معاون زاده و احمد جوهری در فیلم سینمایی «خلبان» هنرنمایی کرده اند.

در حال تکمیل / فیلم‌های ایرانی پایان هفته تلویزیون

فیلم سینمایی «یک وجب از آسمان» به کارگردانی علی وزیران، جمعه 31 تیر  ساعت 16 از شبکه یک سیما پخش خواهد شد.

در خلاصه داستان فیلم آمده است: محسن نوجوان گلفروشی است که شبی هنگام نجوا با خدا، فرشته ای را می‌بیند و از آرزوهایش با او سخن می‌گوید. او می‌خواهد تکه‌ای از آسمان را داشته باشد و خانواده و تمامی دوستانش را به آنجا ببرد تا سرخوش و آسوده در آن زندگی کنند. بهروز بقایی، زنده‌یاد علی سلیمانی، عبدالله امیرآتشانی، افسر اسدی، زنده‌یاد محسن قاضی‌مرادی، مهوش وقاری و هومن سیدی در فیلم سینمایی «یک وجب از آسمان» هنرنمایی کرده‌اند.

شبکه دو سیما

فیلم تلویزیونی «جایزه» به کارگردانی رضا سجاسی، پنج‌شنبه 30 تیر  ساعت ‌‌8 صبح از شبکه دو سیما پخش می‌شود.

در خلاصه داستان فیلم آمده است: امیرعلی، پسر بچه ای است که در مسابقه‌ای در شبکه دو برنده شده و حال باید برای گرفتن جایزه به شبکه دو بیاید. او ساکن ورامین است. پدرش به علت گرفتاری های کاری خود از آوردن او معذور است. مادر بزرگ امیر علی که به خانه آنها آمده با آگاه شدن از قضیه، تصمیم می گیرد با امیر علی روانه تهران شود.

مینا جعفر زاده، معصومه کریمی و صالح میرزاآقایی در این فیلم نقش‌آفرینی کرده‌اند.

فیلم تلویزیونی جدید «تیام» به کارگردانی امیرحسین عنایتی، جمعه 31 تیر ساعت 17:55 از شبکه دو سیما پخش خواهد شد.

این فیلم درباره دختر نوجوانی به نام تیام است که سال ها پیش پدرش را از دست داده و همراه مادر نابینایش ایلما و خواهر کوچکترش در یکی از روستاهای منطقه چهارمحال و بختیاری زندگی می کند. او علاقه زیادی به تیراندازی دارد و مهارت زیادی هم در این زمینه دارد. تیام تمام تلاشش را می‌کند تا در مسابقات بزرگسالان شرکت کند و قهرمان شود. او تمرینات زیادی نیز انجام می دهد. بهنوش بختیاری، نگین حسینی و مارال خدادادی در فیلم تلویزیونی «تیام» بازی کرده‌اند.

شبکه سه سیما

فیلم سینمایی «تحفه هند» به کارگردانی محمدرضا زهتابی، پنجشنبه 30 تیر ساعت 10 از شبکه سه سیما پخش می‌شود.

در این فیلم خواهیم دید: حسن به دلیل بیکاری به هر کاری حتی دزدی دست می‌زند تا اینکه دایی او برایش چند محل مختلف کار پیدا می‌کند اما حسن سر هیچ کاری دوام نمی‌آورد تا اینکه بالاخره حسن به عنوان شاگرد حجره حاجی به کار مشغول می‌شود و در همین هنگام به فرنگیس دختر آقای زمانی که از همسایگان حاجی است علاقمند می‌شود.

اکبر عبدی، لیلا مصدقی، اسماعیل داورفر، شهلا ریاحی و حمیده خیرآبادی در فیلم سینمایی «تحفه هند» هنرنمایی کرده‌اند.

در حال تکمیل / فیلم‌های ایرانی پایان هفته تلویزیون

شبکه نمایش

فیلم سینمایی «دست راست من» به کارگردانی داریوش ربیعی، پنجشنبه 30 تیر ساعت 13 از شبکه نمایش پخش می‌شود.

این فیلم داستان جوانی را پی می‌گیرد که کار عمده‌اش جیب‌بری و کیف‌قاپی است. اما روزی اتفاقاتی برای او رخ می‌دهد که مسیر زندگی وی را دچار تغییر می‌کند .

گوهر خیراندیش، یوسف تیموری، رضا فیض نوروزی و آرزو افشار در فیلم تلویزیونی «دست راست من» ایفای نقش کرده اند.

فیلم سینمایی «فرزندخوانده» به کارگردانی وحید نیکخواه آزاد نیز جمعه 31 تیر ساعت 13 از شبکه نمایش پخش می‌شود.

این فیلم داستان چند خانواده است که موضوعات مشترکی در ارتباط با فرزند خواندگی دارند و نگاهی نو به روابط فرزندان با پدر و مادر دارد.

حمیدرضا پگاه، شبنم قلی خانی، بهروز شعیبی و نیلوفر محمودی در فیلم سینمایی «فرزندخوانده» هنرنمایی کرده‌اند.

فیلم سینمایی «اسپاگتی در هشت دقیقه» به کارگردانی رامبد جوان، جمعه 31 تیر  ساعت 19 از شبکه نمایش پخش می‌شود.

داستان فیلم درباره پدرام آرام وکیل پایه یک دادگستری است حدود 35 ساله با دختر شش ساله‌اش تکتا در یک برج 21 طبقه زندگی می کنند که همسرش قصد مهاجرت از ایران را داشته ولی او حاضر به ترک ایران نبوده است و مجبور به طلاق شده‌اند.

سارا خوئینی ها، آتیلا پسیانی و رامبد جوان در فیلم سینمایی «اسپاگتی در 8 دقیقه» نقش‌آفرینی کرده‌اند.

شبکه افق

فیلم سینمایی «رابطه» به کارگردانی پوران درخشنده، جمعه 31 تیر ساعت 18 از شبکه افق پخش خواهد شد.

این فیلم داستان پسری به نام ناصر است که نوجوانی ناشنوا و لال که قادر به ایجاد رابطه با اطرافیان خود نیست. پدر و خواهرش به او بی توجهند و دل سوزاندن مادر به حال او بی‌فایده است. پرویز پورحسینی، خسرو شکیبایی و پوراندخت مهیمن در فیلم سینمایی «رابطه» هنرنمایی کرده‌اند.

شبکه شما

فیلم تلویزیونی «دانگل» به کارگردانی بهادر اسدی پنج‌شنبه 30 تیر ماه ساعت 24 از شبکه شما پخش خواهد شد. این فیلم درباره سهیل جوانی نخبه و فارغ التحصیل از دانشگاه فردوسی مشهد است که با مراجعه پلیس فتا از یک اختلاس اپلیکیشنی و قتل کاوه کارمند یک شرکت انفورماتیک مطلع می شود و برای جلوگیری از یک اختلاس در کشور و مشهد وارد ماجرایی جنایی ـ پلیسی می شود و با کمک نیروهای فتا درصدد حل مشکل برمی‌آید که در این اتفاقات.... مجید واشقانی، رامبد شکرابی، قاسم زارع و جلیل فرجاد در فیلم تلویزیونی «دانگل» بازی کرده‌اند.

در حال تکمیل / فیلم‌های ایرانی پایان هفته تلویزیون

فیلم تلویزیونی «نشانه» به کارگردانی «فرزاد زمانی»، جمعه 31 تیر ساعت 13:30 از شبکه شما پخش خواهد شد.

این فیلم داستان گروهی را به تصویر می کشد که با تفکر غارت میراث فرهنگی و پیدا کردن دفینه‌ای، وارد غاری در کوهستان های زاگرس می‌شوند و به خاطر رانشی بودن منطقه و ریزش غار، مسیر بازگشتشان مسدود می‌شود.

 اردلان شجاع کاوه، عمار تفتی، مهران هادی، اردوان محمودیان و مائده رفیعی در این فیلم بازی کرده‌اند.

انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
captcha