کد خبر: 4072837
تاریخ انتشار: ۰۱ مرداد ۱۴۰۱ - ۲۳:۲۵

معاون هنری وزیر فرهنگ و ارشاد از سیروان خسروی دلجویی کرد

معاون هنری وزیر فرهنگ طی تماسی با سیروان خسروی، خواننده پاپ کشورمان از وی بابت برگزار نشدن کنسرت دارای مجوز موسیقی این خواننده در اهواز دلجویی کرد.

به گزارش ایکنا، به نقل از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، محمود سالاری، معاون وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی، در تماس با سیروان خسروی، از وی بابت برگزار نشدن کنسرت دارای مجوز این خواننده در اهواز دلجویی کرد.

وی در این تماس با اشاره به نقش مهم هنرمندان در ایجاد نشاط و تزریق روحیه امید در جامعه، نقش هنرمندان به ویژه در بخش موسیقی را در این زمینه مهم ارزیابی کرد.

معاون هنری وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی به اهمیت تمکین از مجوزهای قانونی صادره از سوی این وزارتخانه برای تمامی دستگاه‌ها و نهادها در کشور اشاره کرد و افزود: تمامی برنامه‌های فرهنگی و هنری در کشورمان با استناد به قوانین مصرح در زمینه نشر و انتشار و اجرای برنامه‌های هنری در کشور برگزار می‌شود و در این زمینه قانون بالاترین محل رجوع برای رفع ابهامات احتمالی است.

وی با اشاره به رایزنی‌های این وزارتخانه در راستای عمل به این قوانین با نهادها و دستگاه‌های دیگر و نیز از آمادگی برای برگزاری جلسات مشترک برای رفع شبهات برگزاری اجراهای هنری قانونی به منظور فراهم شدن شرایط برای تسهیل برگزاری اجراهای دارای مجوز از سوی این وزارتخانه خبر داد.

انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
captcha