کد خبر: 4073620
تاریخ انتشار: ۰۴ مرداد ۱۴۰۱ - ۱۹:۲۳

بازی موبایلی «حروف‌چین» به‌روزرسانی شد + فیلم

بازی موبایلی «حروف‌چین» محصول اداره کل سرگرمی‌های سازنده و بازی‌های رایانه‌ای کانون پرورش فکری به‌روزرسانی شد.

به گزارش ایکنا، «حروف‌چین» بابازی موبایلی «حروف‌چین» طراحی مصطفی کیوانیان یک بازی موبایلی در بستر اندروید است که حافظه کاری و دایره لغات و اطلاعات عمومی و اشعاری که در حافظه دارید را به چالش می‌کشد.

این بازی در دسته بازی‌های کلمات است و با گرافیکی ساده و جذاب شامل سه بخش حرفچین، شرح‌چین و شعرچین است که با استفاده از شعر و ادبیات و متون کهن فارسی سعی دارد در قالب بازی و سرگرمی، در رقابتی جذاب کودکان و نوجوانان را با این گنجینه بی‌پایان آشنا کند.

از ویژگی‌های این بازی می‌توان به این موارد اشاره کرد: اجرای سه بازی متفاوت اما در کنار هم، گرافیک ساده، جذاب و زیبا، استفاده از شعر و ادبیات و متون کهن فارسی، بیش از ۷۵۰ مرحله جذاب و رقابتی، حجم پایین و نصب یک مرحله‌ای، چالش‌های متفاوت و رقابتی در حل مراحل بازی و سازگاری با تمامی دستگاه‌های اندروید.

این سبک بازی برای تعداد زیادی از افراد در سنین مختلف قابل اجرا و جذاب است و می‌تواند در حین بازی پیوندی بین نسل‌های مختلف برقرار کند.

بازی موبایلی «حروف‌چین» برای گروه سنی هفت سال به بالا از تولیدات اداره کل سرگرمی‌های سازنده و بازی‌های رایانه‌ای کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان، در سایت کافه بازار قابل دسترسی است.

در ادامه ویدئو معرفی این بازی را مشاهده می‌کنید.

انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
captcha