کد خبر: 4074446
تاریخ انتشار: ۰۸ مرداد ۱۴۰۱ - ۱۳:۲۸
هم‌زمان با ماه محرم و صفر

پویش «#از-حسین-بخوانیم» برگزار می‌شود

پویش «از-حسین(ع) -بخوانیم» هم‌زمان با ماه محرم و صفر برگزار می‌شود.

پویش مطالعاتی «#از-حسین-بخوانیم» برگزار می‌شود

به گزارش ایکنا، به نقل از روابط عمومی به‌نشر انتشارات به‌نشر با هدف معرفی و ارائه کتاب‌های خوب، فاخر و متقن درباره امام حسین علیه‌السلام و واقعه عاشورا، طرحی متفاوت در ایام محرم و صفر برگزار می‌کند.

در این طرح هشت کتاب برای گروه‌‎های سنی مختلف از بین آثار پرتعدادی که به‌نشر در این موضوع دارد، توسط کارشناسان انتخاب و معرفی شده است. مطالعه هر یک از این آثار به کودکان، نوجوانان و بزرگسالان کمک می‌کند تا نسبت به شخصیت سید و سالار شهیدان و سایر شخصیت‎‌‌‌‌‌‌‌‌های حاضر در عاشورا و نیز نسبت به اصل این قیام و تبیین آن، شناخت و معرفت خوبی پیدا کنند.

مدیرعامل انتشارات به‌نشر بیان کرد: این طرح در قالب سیزدهمین پویش مطالعاتی به‌نشر و با شعار «#از-حسین-بخوانیم» به طور گسترده و با همکاری ارگان‌های فرهنگی و مذهبی در سطح کشور برگزار می‌شود.

«یک دختر بی گوشواره» و «بچه‌های عاشورا» ویژه کودکان، «داعشی و عاشقی» و «گوشه ششم عاشقی» ویژه نوجوانان، «عقیله»، «مسلم‎بن‎عقیل شهید جاوید»، «قصه‌های روضه» و «شهادت‌نامه امام حسین و شهیدان کربلا» ویژه بزرگسالان، هشت عنوان منبع پویش مطالعاتی «از حسین(ع) بخوانیم...» هستند.

برای این پویش با هدف ارج‌گذاری به شرکت‌کنندگان یک جایزه نقدی 5 میلیون تومانی و 5 جایزه نقدی یک میلیون تومانی  در نظر گرفته شده است. علاقه‌مندان و مخاطبان تنها با تهیه یکی از این هشت عنوان و ارسال کد انحصاری داخل کتاب به سامانه پیامکی 30003209 در پویش شرکت کرده و در قرعه‌کشی حضور خواهند داشت.

پویش مطالعاتی «#از-حسین-بخوانیم» برگزار می‌شود

انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
captcha