به گزارش ایکنا از کرمان، نتایج مرحله شهرستانی چهلوپنجمین دوره مسابقات سراسری قرآن اوقاف و امورخیریه شهرستانهای کرمان، راین، شهداد، ماهان، زرند، کوهبنان، راور، رفسنجان، شهربابک، انار، سیرجان، بافت و بردسیر اعلام شد و ۱۲۴ نفر موفق به کسب حد نصاب امتیازات شده و به مرحله بعد راه یافتند.
اسامی برگزیدگان شهرستانهای کهنوج، قلعهگنج، بم، ریگان و جیرفت به زودی اعلام خواهد شد.
گفتنی است مرحله شهرستانی چهلوپنجمین دوره مسابقات سراسری قرآن اوقاف و امورخیریه در استان کرمان با یکهزار و ۸۰۰ شرکت کننده در رشتههای حفظ، قرائت تحقیق و ترتیل، اذان و رشتههای آوایی، مردادماه سال جاری برگزار شد.
نفرات برتر هر حوزه به تفکیک، تقدیم مخاطبان ایکنا کرمان میشود.
نام و نامخانوادگی |
نام رشته |
رتبه بندی |
محدثه رضایی |
حفظ کل |
اول |
معینه رضاپور |
حفظ کل |
دوم |
مهری نمازیان |
حفظ کل |
سوم |
عاطفه محمودزاده |
حفظ 20 جزء |
اول |
خدیجه ایرانمنش |
حفظ 20 جزء |
دوم |
فاطمه رضایی |
حفظ 20 جزء |
سوم |
فاطمه عبدالعلیزاده |
حفظ 10 جزء |
اول |
فاطمه کمالی |
حفظ 10 جزء |
دوم |
فاطمه اکبری |
حفظ 10 جزء |
سوم |
زهرا اسدی |
حفظ 5 جزء |
اول |
اسما ایرانمنش |
حفظ 5 جزء |
دوم |
مریم شفیعی |
حفظ 5 جزء |
سوم |
مرضیه مهدوی |
ترتیل |
اول |
نسیبه یدالهی |
ترتیل |
دوم |
حسنیه قهاری |
ترتیل |
سوم |
عصمت سعید |
تحقیق |
اول |
زهرا محمدی |
تحقیق |
دوم |
نجمه شجاعی |
تحقیق |
سوم |
سعید شاهرخی |
حفظ کل |
اول |
سید مهدی طیب |
حفظ 20 جزء |
اول |
اصغر امیری |
حفظ 20 جزء |
دوم |
محمدمتین تولایی |
حفظ 10 جزء |
اول |
محمدعلی صابری |
ترتیل |
اول |
محمد خسرویان |
ترتیل |
دوم |
سجاد شاهرخی |
ترتیل |
سوم |
محسن محمدی |
تحقیق |
اول |
رسول درکاله |
تحقیق |
دوم |
محمدفاضل شیخاسدی |
تحقیق |
سوم |
نام و نامخانوادگی |
نام رشته |
رتبه بندی |
نجمه عربپور |
حفظ کل |
اول |
مهدیه رحمانی |
حفظ 20 جزء |
اول |
فرزانه محمدی |
حفظ 20 جزء |
دوم |
فهیمه محمدی |
حفظ 20 جزء |
سوم |
مهدیه آبرین |
حفظ 10 جزء |
اول |
اشرف جهانگیری |
حفظ 10 جزء |
دوم |
محدثه عربپور |
حفظ 10 جزء |
سوم |
فاطمه زکیزاده |
حفظ 5 جزء |
اول |
فریبا رجبی |
حفظ 5 جزء |
دوم |
فاطمه همتی |
حفظ 5 جزء |
سوم |
حبیبه فلاحی |
ترتیل |
اول |
سمیه فلاحی |
ترتیل |
دوم |
ملیحه ضیاءالدینی |
ترتیل |
سوم |
هاجر کمساری |
تحقیق |
اول |
فاطمه سادات زمانی |
تحقیق |
دوم |
شفا سادات محمدی |
تحقیق |
سوم |
سید محمد علیحسینی |
حفظ کل |
اول |
روحالله رحیمی |
حفظ کل |
دوم |
محمدمهدی رهجو |
حفظ 10 جزء |
اول |
عباس محمدحسنی |
حفظ 10 جزء |
دوم |
علی عربزاده |
ترتیل |
اول |
حسین عربزاده |
ترتیل |
دوم |
ابوفاضل رحمانی |
ترتیل |
سوم |
حشمتالله رضایی |
تحقیق |
اول |
محمدصادق پورمیرزایی |
تحقیق |
دوم |
سید مرتضی اسماعیلی |
تحقیق |
سوم |
نام و نامخانوادگی |
رشته |
رتبه بندی |
فاطمه اسفندمز |
حفظ کل |
اول |
فاطمه اژدری |
حفظ کل |
دوم |
رضوان رنجبر |
حفظ کل |
سوم |
فاطمه مهدیزاده |
حفظ 20 جزء |
اول |
محدثه ایزدپناه |
حفظ 20 جزء |
دوم |
طیبه صادقیان |
حفظ 20 جزء |
سوم |
فاطمه زینلی |
حفظ 10 جزء |
اول |
زهرا کریمیرنجبر |
حفظ 10 جزء |
دوم |
حدیث زارع |
حفظ 10 جزء |
سوم |
فاطمه محمدی |
حفظ 5 جزء |
اول |
حانیه حسنی |
حفظ 5 جزء |
دوم |
نجمه ساداتصابری |
حفظ 5 جزء |
سوم |
زهرا علیپور |
ترتیل |
اول |
اکرم انصاری |
ترتیل |
دوم |
مرضیه عظیمینسب |
ترتیل |
سوم |
زینب علیپور |
تحقیق |
اول |
اعظم افضلی |
تحقیق |
دوم |
حسین زمانی |
حفظ کل |
اول |
مهران زمانی |
حفظ کل |
دوم |
علی گلمحمدی |
حفظ 10 جزء |
اول |
روح الله غلامرضاییزاده |
حفظ 10 جزء |
دوم |
علی مهدوی |
حفظ 10 جزء |
سوم |
محمد محسنغروی |
حفظ 5 جزء |
اول |
مهدی بلوچ |
ترتیل |
اول |
رضا رضایی شمسآباد |
ترتیل |
دوم |
علیمحمد صادقیپور |
ترتیل |
سوم |
احمدرضا زینلی |
تحقیق |
اول |
رضا رنجبر |
تحقیق |
دوم |
محمد نصیرینیا |
تحقیق |
سوم |
نام و نامخانوادگی |
رشته |
رتبه بندی |
فرزانه خواجویی |
حفظ کل |
اول |
طاهره فرهادی |
حفظ کل |
دوم |
نیره اکبرینسب |
حفظ کل |
سوم |
حمیده نجفآبادی |
حفظ 20 جزء |
اول |
اعظم رنجبر |
حفظ 20 جزء |
دوم |
رقیه عسکری |
حفظ 20 جزء |
سوم |
زهرا ملکپور |
حفظ 10 جزء |
اول |
مریم رضوانیپور |
حفظ 10 جزء |
دوم |
فاطمه نصیری |
حفظ 10 جزء |
سوم |
سمیه زیدآبادی |
حفظ 5 جزء |
اول |
فاطمه ساداتحسینی |
حفظ 5 جزء |
دوم |
فاطمه محمودی |
حفظ 5 جزء |
سوم |
حدیث موسیپور |
ترتیل |
اول |
معصومه حیدرینسب |
ترتیل |
دوم |
لیلا بیگی |
ترتیل |
سوم |
آمنه سلطانینژاد |
تحقیق |
اول |
فاطمه خواجویی |
تحقیق |
دوم |
حسین سواری |
حفظ کل |
اول |
مسعود ترکی |
حفظ کل |
دوم |
محسن محیاپور |
حفظ 10 جزء |
اول |
خداداد شمسالدینی |
حفظ 10 جزء |
دوم |
عباس خراسانی |
حفظ 5 جزء |
اول |
سبحان خسروی |
ترتیل |
اول |
مصطفی پورعلیخانی |
ترتیل |
دوم |
حسین خواجه |
ترتیل |
سوم |
توفیق آلبوخنفر |
تحقیق |
اول |
امین اسدی |
تحقیق |
دوم |
مهدی دلاوری پاریزی |
تحقیق |
سوم |
نام و نامخانوادگی |
رشته |
رتبه بندی |
زهرا مظفری |
حفظ کل |
اول |
سروناز ترابی |
حفظ کل |
دوم |
مهین زاهدی |
حفظ کل |
سوم |
زهرا فلاح |
حفظ 20 جزء |
اول |
ملیحه سعید |
حفظ 20 جزء |
دوم |
طیبه تیمورپور |
حفظ 10 جزء |
اول |
زهرا تانوردی |
حفظ 10 جزء |
دوم |
فاطمه تانوردی |
حفظ 10 جزء |
سوم |
مریم حسنی |
ترتیل |
اول |
شهین پاکروان |
ترتیل |
دوم |
ندا زاهدی |
ترتیل |
سوم |
معصومه خنامانی |
تحقیق |
اول |
خاطره موسیپور |
تحقیق |
دوم |
انتهای پیام