کد خبر: 4078269
تاریخ انتشار: ۲۴ مرداد ۱۴۰۱ - ۱۳:۳۷

برگزاری دوره‌های آموزش تفسیر و تدبر در مهد قرآن اصفهان

کلاس‌های آموزش قرائت، تدبر، حفظ، تثبیت محفوظات و مرور قرآن کریم به همراه کلاس شرح مفاهیم برخی از دعاها از سوی مؤسسه مهد قرآن اصفهان برگزار می‌شود.

قرآنبه گزارش ایکنا، کلاس‌های مهد قرآن کریم و ولایت استان اصفهان شعبه ابن سینا ویژه بانوان بالای 18 سال در بخش‌های آموزش قرائت، تدبر، حفظ، تثبیت محفوظات و مرور قرآن کریم به همراه کلاس شرح مفاهیم برخی از دعاها برگزار می‌شود.

از کلاس‌های بخش تفسیر و تدبر قرآن می‌توان به کلاس معاد در قرآن در روزهای شنبه‌ از ساعت ۸ تا ۹، مفاهیم قرآن شنبه‌ها از ساعت ۹:۱۵ تا ۱۰:۱۵، کلاس تفسیر سوره حجرات یکشنبه‌ها از ساعت ۱۰ تا ۱۱:۳۰، تدبر در قرآن روزهای شنبه از ساعت ۱۰ تا ۱۱:۳۰ و کلاس آشنایی با ظرافت‌های تفسیر قرآن به صورت مجازی در روزهای دوشنبه از ساعت ۱۰ تا ۱۱ اشاره کرد. 

کلاس‌های بخش دعا نیز شامل شرح زیارت جامعه کبیره در روزهای یکشنبه از ساعت ۸ تا ۹، شرح احادیث فضایل اهل بیت(ع) با محوریت کتاب بصائرالدرجات به صورت مجازی در روزهای شنبه از ساعت  ۱۰ تا ۱۱ و شرح دعای مکارم الاخلاق به صورت مجازی سه‌شنبه‌ها از ساعت ۹ تا ۹:۴۵ می‌شود.

در بخش حفظ، تثبیت و مرور محفوظات نیز کلاس‌های حفظ جزء اول روزهای یکشنبه و چهارشنبه از ساعت ۸:۳۰ تا ۱۱، حفظ جزء ۲۲ روزهای شنبه و سه‌شنبه از ساعت ۸:۳۰ تا ۱۱:۳۰، مجمع حفاظ با محوریت مرور محفوظات ویژه حافظان کل در دو کلاس در روزهای سه‌شنبه از ساعت ۸:۳۰ تا ۱۱:۳۰ و ۸ تا ۱۰، کلاس تثبیت ۱۰ جزء دوم چهارشنبه‌ها از ساعت ۸ تا ۱۱، تثبیت ۱۰ جزء آخر در روزهای یکشنبه و چهارشنبه از ساعت ۸:۳۰ تا ۱۱:۳۰، تثبیت ۱۰ جزء اول در روزهای سه‌شنبه از ساعت ۱۰ تا ۱۲، حفظ مجدد ۱۰ جزء آخر سه‌شنبه‌ها از ساعت ۱۰ تا ۱۲ و کلاس تسلط بر متشابهات قرآنی ویژه حافظان کل به صورت مجازی در روزهای دوشنبه از ساعت ۱۱ تا ۱۲ و ۱۷ تا ۱۸ برگزار می‌شود.

کلاس‌های بخش قرائت نیز شامل تجوید روزهای پنجشنبه از ساعت ۹:۳۰ تا ۱۰:۳۰ و صوت و لحن در روزهای پنجشنبه از ساعت ۱۰:۳۰ تا ۱۱:۳۰ می‌شود.

علاقه‌مندان به منظور ثبت‌نام می‌توانند با شماره ۰۹۹۱۳۷۸۰۷۸۲ تماس بگیرند یا به نشانی اصفهان، خیابان ابن سینا، کوچه ۳۷ ساختمان جامعه زینب(س) مراجعه کنند.

انتهای پیام
مطالب مرتبط
نام:
ایمیل:
* نظر:
captcha