کد خبر: 4087650
تاریخ انتشار: ۰۲ مهر ۱۴۰۱ - ۱۳:۱۴

انتشار بیست وچهارمین کلیپ «پنجشنبه‌ها زندگی خود را قرآنی کنیم» در نیجریه

بیست و چهارمین کلیپ «پنجشنبه‌ها زندگی خود را قرآنی کنیم» با تفسیر آیه 24 تا 25 سوره عنکبوت به همت رایزنی فرهنگی ایران در نیجریه در فضای مجازی منتشر شد.

به گزارش ايكنا به نقل از سازمان فرهنگ و ارتباطات اسلامی، به منظور معرفی و شناساندن تعالیم اصیل قرآن کریم و قرائت صحیح کلام الهی و تفسیر و برداشت درست و یکسان از آن توسط ملت‌های مختلف در سراسر جهان به‌ویژه در جامعه مخاطب، رایزنی فرهنگی کشورمان در نیجریه هر پنجشنبه مجموعه کلیپ‌های قرآنی تولیدشده با عنوان «پنجشنبه‌ها زندگی خود را قرآنی کنیم» تهیه و در فضای مجازی و صفحات اجتماعی خود و سایر شبکه‌های مرتبط با این نمایندگی، منتشر می‌کند.

مجموعه پیش‌ رو که بیست وچهارمین مجموعه از مجموعه کلیپ‌های مورد نظر است از آیه 24 سوره عنکبوت آغاز و تا آیه 25 این سوره قرائت شده و به زبان انگلیسی مورد تفسیر قرار می‌گیرد.

در پایان هر مرحله از قرائت، به صورت خلاصه به نکات کلیدی و موضوعات اصلی آیات قرائت‌شده با عنوان «آنچه از این آیات می‌آموزیم» اشاره می‌شود و مدت این کلیپ 8 دقیقه است.

این کلیپ قرآنی به نشانی   https://www.facebook.com/iranianconsulateabuja/videos/762276525128305 و https://www.youtube.com/watch?v=pfu_OAKI6Nw  در دسترس علاقه‌مندان است.

انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
captcha