کد خبر: 4089278
تاریخ انتشار: ۱۰ مهر ۱۴۰۱ - ۱۹:۰۴

کنسرت «همراه با خاطره‌ها» به رهبری مجید انتظامی لغو شد

بنیاد رودکی، کنسرت «همراه با خاطره‌ها» به رهبری مجید انتظامی را که قرار بود 14 تا 18 مهرماه در تالار وحدت اجرا شود، به زمان دیگری موکول کرد.

به گزارش ایکنا، به نقل از روابط عمومی و امور بین‌الملل بنیاد رودکی، با تصمیم این بنیاد، اجرای ارکستر ملی ایران در کنسرت همراه با خاطره‌ها به رهبری مجید انتظامی به زمان مناسب دیگری موکول شد.

این تصمیم به منظور فراهم کردن شرایط حضور پرشمار علاقه‌مندان شنیدن و دیدن برگزیده آثار استاد انتظامی اتخاذ شده است.

پیش از این قرار بود این ارکستر از 14 تا 18 مهرماه در تالار وحدت روی صحنه برود اما بر اساس اعلام روابط عمومی بنیاد رودکی، تاریخ جدید این اجرا پس از آغاز سایر کنسرت‌ها و اجراهای صحنه‌ای در تهران اعلام خواهد شد.

آخرین تمرین ارکستر ملی، شنبه ۹ مهرماه در تالار وحدت برگزار و برنامه جدید تمرینی این ارکستر نیز امروز یکشنبه ۱۰ مهر در جلسه شورای هنری ارکستر ملی در بنیاد رودکی برنامه‌ریزی شد.

برگزاری تمرین ۹ مهرماه به رهبری استاد مجید انتظامی، با حضور نوازندگان و گروه کر برای آمادگی بیشتر اجرای برگزیده‌ای از آثار خاطره‌انگیز استاد انتظامی بود.

مجید زین‌العابدین، دستیار وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی و جمعی از معاونان بنیاد رودکی نیز برای دیدن بخش‌هایی از برنامه ارکستر ملی در تالار وحدت حضور یافتند.

قرار است در کنسرت «همراه با خاطره‌ها» قطعات از کرخه تا راین، آژانس شیشه‌ای، بوی پیراهن یوسف، دیوانه‌ای از قفس پرید، آرزوی بزرگ، جایی برای زندگی، شیخ بهایی و دوئل و سمفونی خرمشهر توسط ارکستر ملی ایران اجرا شود.

یادآور می‌شود، گروه کر بنیاد رودکی به رهبری رازمیک اوحانیان در این اجرا ارکستر ملی ایران را همراهی می‌کند.

انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
captcha