کد خبر: 4095309
تاریخ انتشار: ۰۷ آبان ۱۴۰۱ - ۱۳:۵۵

ثبت 6 فوتی و 57 بستری کرونایی طی 24 ساعت گذشته

وزارت بهداشت از بستری شدن 57 بیمار دیگر مبتلا به کرونا در کشور خبرداد و اعلام کرد: طی 24 ساعت گذشته شش بیمار مبتلا به کرونا فوت کرده‌اند.

6 فوتی و 57 بستری کرونایی طی 24 ساعت گذشته

به گزارش ایکنا، وزارت بهداشت، درمان و آموزش پرشکی اعلام کرد: تاکنون ۶۵ میلیون و ۱۱۸ هزار و ۷۲ نفر دُز اول، ۵۸ میلیون و ۵۲۳ هزار و ۳۷۸ نفر دُز دوم و ۳۱ میلیون و ۳۲۵ هزار و ۵۰۸ نفر، دُز سوم و بالاتر واکسن کرونا را تزریق کرده‌اند و مجموع واکسن‌های تزریق شده در کشور به ۱۵۴ میلیون و ۹۶۶ هزار و ۹۵۸ دُز رسید.

در شبانه روز گذشته پنج هزار و ۳۲۱ دُز واکسن کرونا در کشور تزریق شده است. از دیروز تا امروز هفت آبان، بر اساس معیارهای قطعی تشخیصی، ۱۲۴ بیمار جدید مبتلا به کووید۱۹ در کشور شناسایی و ۵۷ نفر از آنها بستری شدند و مجموع بیماران کووید۱۹ در کشور به هفت میلیون و ۵۵۷ هزار و ۳۶۴ نفر رسید.

متأسفانه در طول ۲۴ ساعت گذشته، شش بیمار مبتلا به کووید۱۹ در کشور جان خود را از دست دادند و مجموع جان باختگان این بیماری، به ۱۴۴ هزار و ۵۷۱ نفر رسید.

خوشبختانه تاکنون هفت میلیون ۳۳۱ هزار و ۵۹۵ نفر از بیماران، بهبود یافته و یا از بیمارستان‌ها ترخیص شده‌اند. 137 نفر از بیماران مبتلا به کووید۱۹ نیز در بخش‌های مراقبت‌های ویژه بیمارستان‌ها تحت مراقبت قرار دارند.

تاکنون ۵۴ میلیون و ۳۵۰ هزار و ۵۲۲ آزمایش تشخیص کووید۱۹ در کشور انجام شده است و در حال حاضر سه شهرستان در وضعیت قرمز، ۱۷ شهرستان در وضعیت نارنجی، ۲۱۸ شهرستان در وضعیت زرد و ۲۱۰ شهرستان در وضعیت آبی قرار دارند.

انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
captcha