کشف محموله تسلیحات و مهمات انتحاری در روستای کستک شهرستان راسک
کد خبر: 4194513
تاریخ انتشار : ۲۷ دی ۱۴۰۲ - ۲۳:۱۱
در پی اشراف اطلاعاتی صورت گرفت؛

کشف محموله تسلیحات و مهمات انتحاری در روستای کستک شهرستان راسک

در پی اشراف اطلاعاتی، تیمی از اشرار تروریست گروهک جیش الظلم که به دنبال اجرای اقدامات تروریستی بودند در شهرستان راسک شناسایی و منهدم شد.

به گزارش ایکنا، مهر نوشت: در پی رصد و اشراف اطلاعاتی رزمندگان قرارگاه قدس در منطقه جنوب شرق، تیمی کاملاً مجهز از عناصر گروهک تروریستی جیش الظلم در منطقه عمومی راسک (روستای کستک) محدوده سد پیشین، طی عملیاتی شناسایی و مورد حمله نیروهای مرزبانی قرار گرفت که در نتیجه یک نفر از تروریست‌ها به هلاکت رسیده و سایر اعضای تیم متواری شدند که بلافاصله توسط نیروهای سپاه و مرزبانی تحت تعقیب و محاصره قرار گرفتند و اقدام برای انهدام کامل این تیم در حال انجام است.

در این عملیات مقادیر بسیار زیادی سلاح، مهمات، مواد منفجره و تجهیزات ساخت بمب از تیم مذکور کشف و نقشه آنان برای اقدامات خرابکارانه تروریستی با حجم بالا در منطقه خنثی گردید.

گروهک تروریستی جیش الظلم در پرونده ننگین خود، اقدام علیه نیروهای حافظ امنیت و مردم بی‌گناه بلوچ را در کارنامه دارد که جنایت تروریستی سال ۸۸ در منطقه پیشین که منجر به شهادت سردار شوشتری شد، از آن جمله است.

همچنین اقدام انتحاری علیه نمازگزاران در مسجد جامع و مسجد امام علی (ع) زاهدان، انفجار اتوبوس سپاه در جاده خاش، انفجار روز تاسوعای چابهار در سال ۸۹ که منجر به شهادت جمع کثیری از مردم سنی و شیعه استان شده است، از دیگر اقدامات ننگین این گروهک می‌باشد.

انتهای پیام
captcha