کد خبر: 4218275
تاریخ انتشار : ۰۵ خرداد ۱۴۰۳ - ۱۸:۴۷

انتشار دوکتاب گویا در توصیف شهید جمهور

«ایران صدا» دو کتاب گویای «سید محرومین» و «حوزه مقاومت در بیانات سید ابراهیم رئیسی» را تولید و منتشر کرد.

به گزارش ایکنا به نقل از روابط عمومی معاونت صدا، همزمان با شهادت رئیس جمهور مردمی کشور، شبکه رادیویی «ایران صدا» کتاب گویای «سید محرومین» را که روایت خاطراتی از مجاهدت‌های شهید آیت‌الله رئیسی است، برای آشنایی علاقه‌مندان به این شهید بزرگوار با روایت فرهاد قائمیان، مهدی ملکان و کوروش احسانی از بازیگران و پیشکسوتان رسانه ملی تولید کرده است.

این کتاب گویا که روایتی از لحظات زندگی رئیس‌جمهورِ شهید سیدابراهیم رئیسی از جوانی تا به امروز و چگونگی تبدیل شدن ایشان به عزیز دل محرومان (سید محرومین) است. این کتاب گویا به تهیه‌کنندگی اشرف اشرف‌نژاد همزمان با شهادت آیت‌الله رئیسی در پایگاه کتاب گویای «ایران صدا» منتشر شده است.

این شبکه رادیویی علاوه بر کتاب گویای «سید محرومین»، کتاب گویای دیگری با عنوان «حوزه مقاومت در بیانات سیدابراهیم رئیسی» را که مجموعه‌ای از سخنان سیدابراهیم رئیسی درباره مقاومت و ایستادگی در برابر ظلم است را منتشر کرده است.

این اثر که برگرفته از بیانات و سخنان رییس جمهور شهید در باره محور مقاومت و ارتباط آن با کشورهای خاورمیانه و نحوه مقابله با تعدی‌ها و تجاوزات دشمنان جهان اسلام است. این کتاب به روایت امیرحسین حسین‌تبار، علیرضا کوه‌پیما و محمدمهدی ریاضی و تهیه‌کنندگی سیدعلی میرطالبی‌پور تولید و بارگذاری شده است.

همچنین، علاقه‌مندان برای شنیدن این کتاب‌های گویا می‌توانند اپلیکیشن تلفن همراه ایران صدا را برای سیستم عامل اندروید و IOS از نشانی IRANSEDA.IR به صورت رایگان دریافت کنند.

انتهای پیام
captcha