کد خبر: 4218729
تاریخ انتشار : ۰۷ خرداد ۱۴۰۳ - ۲۰:۳۱

دیدار جمعی از نخبگانی قرآن وزارت بهداشت با مادر شهید جمهور + عکس

جمعی از فعالان و برگزیدگان قرآنی و دانشجویان و اساتید دانشگاه‌های علوم پزشکی در بیت والده شهید جمهور آیت‌الله سیدابراهیم رئیسی حضور یافتند.

دیدار جمعی از نخبگانی قرآن وزارت بهداشت با مادر شهید جمهور + عکس

به گزارش ایکنا، بعدازظهر امروز هفتم خردادماه جمعی از شرکت‌کنندگان در مرحله نهایی بیست و هشتمین دوره جشنواره قرآن و عترت وزارت بهداشت متشکل از اساتید، کارکنان و دانشجویان دانشگاه‌های علوم پزشکی کشور در بیت والده  رئیس جمهور شهید آیت‌الله سیدابراهیم رئیسی حضور یافتند.

در این دیدار، جواد باقری‌بیلندی، رئیس مرکز قرآن و عترت وزارت بهداشت، مدیرفرهنگی دانشگاه علوم پزشکی مشهد و جمعی از قرآنیان دانشگاه‌های علوم پزشکی کشور حضور داشتند.

در بخشی از این دیدار، به نمایندگی از جمع حاضر تابلویی مزین به نام اهل بیت (ع) به مادر شهید جمهور اهدا شد. تلاوت قرآن کریم از سوی یکی از دانشجویان، مداحی و مدیحه‌سرایی و عرض تسلیت به مادر شهید جمهور از جمله برنامه‌های این دیدار بود.

همچنین در حاشیه این دیدار بهرام عین‌اللهی، وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی به صورت تلفنی با مادر شهید جمهور گفت‌وگو کرد و ضمن عرض تسلیت برای ایشان آرزوی سلامتی کرد.

یادآور می‌شود، مرحله نهایی بخش آوایی بیست و هشتمین دوره جشنواره قرآن و عترت وزارت بهداشت از امروز هفتم خردادماه در مشهد مقدس آغاز شده و تا روز شانزدهم این ماه ادامه خواهد داشت. 

انتهای پیام
captcha