کد خبر: 4218808
تاریخ انتشار : ۰۸ خرداد ۱۴۰۳ - ۱۱:۰۹
در اطلاعیه‌ای مطرح شد:

قدردانی بیت شهید رئیسی از الطاف رهبر انقلاب و همدردی ملت ایران

بیت شهید آیت‌الله سیدابراهیم رئیسی در اطلاعیه‌ای از الطاف پدرانه و روشنگرانه رهبر معظم انقلاب اسلامی و لطف، محبت و همدردی ملت بزرگ ایران، قدردانی کرد.

تشییع شهید آیت‌الله رئیسی

به گزارش ایکنا، بیت شهید آیت‌الله سیدابراهیم رئیسی با صدور اطلاعیه‌ای از الطاف پدرانه و روشنگرانه رهبر معظم انقلاب اسلامی حضرت آیت‌الله العظمی امام خامنه‌ای و این همه لطف و محبت و همدردی ملت بزرگ ایران، قدردانی کرد.

متن این اطلاعیه به شرح ذیل است؛ 

بسم الله الرحمن الرحیم

الحمدلله رب العالمین و صلی الله علی محمد خاتم النبیین و تمام عده المرسلین واهل‌ بیته الطاهرین

رهبر فرزانه و معظم انقلاب و ملت قهرمان و شهید‌پرور ایران، سپاس خاضعانه ما را این همه مهر و لطف بپذیرید. 

امروز که پروردگار صاحب جلال و عظمت، شرف شهادت را نصیب ذریه ابراهیم فرموده، برای ما راهی به جز صبر و مقاومت در تحقق تعالیم آن پیامبر عظیم‌الشأن باقی نمانده است، زیرا زمان وحدت جهانی بر تداوم راه انبیا عظام در مبارزه با ستم و بی‌عدالتی فرارسیده و این قرآن کریم است که می‌فرماید: «قُولُوا آمَنَّا بِاللَّهِ وَمَا أُنْزِلَ إِلَيْنَا وَمَا أُنْزِلَ إِلَى إِبْرَاهِيمَ وَإِسْمَاعِيلَ وَإِسْحَاقَ وَيَعْقُوبَ وَالْأَسْبَاطِ وَمَا أُوتِيَ مُوسَى وَعِيسَى وَمَا أُوتِيَ النَّبِيُّونَ مِنْ رَبِّهِمْ لَا نُفَرِّقُ بَيْنَ أَحَدٍ مِنْهُمْ وَنَحْنُ لَهُ مُسْلِمُونَ» (سوره مبارکه بقره، آیه 136)

این همه عزاداری‌های پرشور و هوشمندانه که از مرزهای ایران عبور کرده، نشان می‌دهد به واقع مرحله تازه‌ای از حرکت تکاملی انقلاب اسلامی آغاز شده است و آحاد مردم ایران، مسئولیتی بزرگ و تاریخی در حفظ، ترویج و تکمیل میراث بزرگ شهیدان برعهده دارند. 

مقاومت همه‌جانبه در برابر دشمنان خدا با حفظ وحدت و انسجام ملی و با پیروی به موقع از فرامین و توصیه‌های رهبر معظم انقلاب، ممکن می‌شود. 

دراین موقعیت خطیر دعای خالصانه شهیدان پشت سرماست و میراث آنها پیش رویمان. 

به یاری حق تعالی و دستگیری حضرت صاحب‌الامر(عج)، شایسته است در همه حوزه‌های سیاسی، فرهنگی و نظامی در مبارزه با تمدن فحشازده و کفرآلود، به پیشروی ادامه دهیم.

بار دیگر از الطاف پدرانه و روشنگرانه رهبر معظم انقلاب اسلامی حضرت آیت‌الله العظمی امام خامنه‌ای و این همه لطف و محبت و همدردی ملت بزرگ ایران سپاسگزاری می‌کنیم و از حضرت باری‌تعالی توفیق و سربلندی ایران عزیز و طول عمر با عزت رهبری حکیم آن را خواستاریم. 

انتهای پیام
captcha