کد خبر: 4219892
تاریخ انتشار : ۱۵ خرداد ۱۴۰۳ - ۱۱:۲۰
یادداشت وارده

انتخابات پرشور، ثروت بزرگ برای کشور + فیلم

مسئول کمیته اطلاع‌رسانی و فضای مجازی ستاد انتخابات سیما در یادداشتی از اقدامات کمیته‌های ستاد انتخابات معاونت سیما برای برگزاری انتخابات پرشکوه ریاست جمهوری نوشت.

به گزارش ایکنا به نقل از کمیته اطلاع‌رسانی و فضای مجازی ستاد انتخابات سیما، حامد فاتحی مسئول این کمیته در یادداشتی ارسالی به رسانه‌ها نوشت:

از لحظه خبر شهادت شهدای خدمت، تا ثبت قاب‌های ماندگار حماسه بدرقه شهدای خدمت، همکاران ما در همه بخش‌های رسانه ملی به ویژه معاونت سیما با همه توان تلاش کردند تا به شایسته‌ترین نحو، عشق و دلدادگی مردم به خادمان ملت رو به تصویر بکشند.

همزمان با اعلام خبر شهادت شهدای خدمت، با تدبیر دکتر جبلی ستاد انتخابات سازمان صدا و سیما شکل گرفت و در معاونت سیما این ستاد به ریاست محسن برمهانی و دبیری محمدباقر اعلمی کارش رو آغاز کرد، کمیته‌های نه‌گانه ستاد انتخابات سیما در کوتاه‌ترین زمان تشکیل شدند و مدیران پرتلاش شبکه‌ها مثل همیشه با همه توان پای کار آمده‌اند. گویی یاد شهدای‌ خدمت، باعث شده همه همدل و هم قسم کارها را به سرانجام برسانند.

تمهیداتی که در ادوار گذشته هر دوره از انتخابات در سازمان و سیما برنامه ریزی و اجرا می‌شد، این‌بار بلافاصله بعد عملیات رسانه‌ای سنگین نوروز و رمضان باید در کمتر از یک ماه طراحی و اجرا شود. همزمان با اعلام خبر شهادت شهدای خدمت، تمهیدات اولیه در سیما با تدبیر معاون سیما آغاز شد و با تلاش شبانه‌روزی با همت مدیران شبکه‌ها، مراکز تولید و فنی، سیمرغ، صبا، تولیدات کوتاه و همه دست‌اندرکاران در کوتاه‌ترین زمان ممکن، چند روزی هست که برخی برنامه‌های تلویزیونی با رنگ و بوی انتخابات به آنتن رسیده است، این جز با اخلاص و همت جهادی همه همکاران میسر نبود و این تازه آغاز راه است.

دلگرم هستیم به فرمایش رهبر معظم انقلاب در سالروز رحلت امام عزیز، امید داریم حماسه انتخابات پیش رو، مکمل حماسه بدرقه شهیدان خدمت باشد و رئیس جمهوری فعال، پرکار، آگاه و معتقد به مبانی انقلاب، زمام امور اجرایی کشور را در دست بگیرد.

ویدیوی زیر، روایت یکی از ده‌ها جلسه ستاد انتخابات سیما است، نشست صمیمی معاون سیما با سردبیران، تهیه‌کنندگان، مجریان، دبیر و مسئولان کمیته‌های ستاد انتخابات سیما است که در سالن شیخ بهایی مرکز همایش‌های سازمان صداوسیما برگزار شد‌.

انتهای پیام
captcha