برپایی محفل قرآنی در منزل شهید سپهبد صیاد شیرازی + عکس
کد خبر: 4220914
تاریخ انتشار : ۲۲ خرداد ۱۴۰۳ - ۰۹:۰۵

برپایی محفل قرآنی در منزل شهید سپهبد صیاد شیرازی + عکس

جمعی از فرزندان شهید در پی درگذشت همسر شهید صیاد شیرازی در خانه ایشان گرد هم آمدند و برای آن مرحومه طلب غفران کردند.

برپایی محفل قرآنی در منزل شهید سپبهد صیاد شیرازیبه گزارش ایکنا، منزل شهید سپهبد صیاد شیرازی، روز گذشته دوشنبه 21 خرداد میزبان تنی چند از فرزندان شهدا بود که به مناسبت درگذشت همسر این شهید و به منظور تسلی خاطر خانواده ایشان گردآمده و با مهدی صیاد شیرازی، فرزند شهید دیدار و گفت‌و‌گو داشتند.
 
در خلال برگزاری این برنامه، محفل قرآنی نیز شکل گرفت که طی آن محمدحسین موحدی از قاریان بین‌المللی به تلاوت آیاتی از قرآن کریم پرداخت و در ادامه این محفل، حاج احمد چینی، پیرغلام اهل بیت به مداحی و ذکر مصیبت اهل بیت(ع) پرداخت و حضار برای شادی روح آن مرحومه طلب غفران کردند.

این دیدار که در آن به غیر از فرزندان شهید، مسئولان بنیاد شهید و امور ایثارگران استان تهران نیز حضور داشتند به اقامه نماز جماعت ختم شد.
 
یادآور می‌شود، بانو عفت شجاع، همسر شهید سپهبد علی صیاد شیرازی 18 خردادماه پس از تحمل یک دوره بیماری دار فانی را وداع گفت.
 
سپهبد علی صیادشیرازی ۲۳ خرداد ۱۳۲۳ در یکی از روستاهای توابع خراسان رضوی زاده شد. او از فرماندهان دوره جنگ تحمیلی با عراق، سومین فرمانده نیروی زمینی ارتش جمهوری اسلامی ایران از ۶ مهر ۱۳۶۰ تا ۱۲ مرداد ۱۳۶۵ و عضو شورای عالی دفاع ملی بود. او در ۲۱ فروردین ۱۳۷۸ در تهران و مقابلِ درِ منزلش، به دست اعضای سازمان مجاهدین خلق طی یک عملیات ترور به شهادت رسید.
انتهای پیام
captcha