کد خبر: 4226108
تاریخ انتشار : ۲۰ تير ۱۴۰۳ - ۱۷:۱۰

رویداد سه روزه «تهران‌دخت» آغاز شد

رویداد سه روزه «تهران‌دخت» با حضور بیش از یکصد فعال حوزه نوجوان و در قالب 24 تیم در خانه تاریخی طهران «اتحادیه» آغاز به کار کرد.

رویداد «تهران‌دخت»به گزارش ایکنا به نقل از روابط عمومی اداره‌کل امور زنان و خانواده شهرداری تهران، رویداد سه روزه «تهران‌دخت» با حضور بیش از یکصد فعال حوزه نوجوان و در قالب ۲۴ تیم در خانه تاریخی طهران «اتحادیه» آغاز به کار کرد. 

فراخوان این رویداد کنشگری به عنوان سکوی شتاب‌دهی ایده‌ها و طرح‌‏های فعالان حوزه نوجوان در زمینه نوآوری اجتماعی، اردیبهشت‌ماه سال جاری منتشر شد و از سازمان‌ها، مربیان، نهادها، مجموعه‌های خصوصی، دولتی، مردم‌نهاد و افراد خلاق که در حوزه دختران نوجوان فعالیت می‌کنند، دعوت شد تا طرح‌ها و ایده‌های خلاقانه خود را در زمینه مشارکت و مسئولیت‌پذیری دختران نوجوان در شهر تهران، جهت حمایت و اجرا برای تابستان ۱۴۰۳، مطرح کنند.

در سومین سال برگزاری رویداد «تهران‌دخت» حدود ۱۵۰ طرح دریافت و طی دو مرحله داوری حدود ۲۴ طرح انتخاب شدند.

طی سه روز برگزاری این رویداد از میان ۲۴ تیم، مقرر شده است طرح‌هایی که از لحاظ محتوا و ساختار، ملاک‌های لازم را جهت اجرا دارا هستند، از سوی اداره‌کل امور زنان و خانواده شهرداری تهران انتخاب و مورد حمایت و اجرا قرار بگیرند.

هدف از برگزاری این رویداد ایجاد یک شبکه جمعی از فعالان حوزه دختران نوجوان است تا با هم‌افزایی آن‌ها تاثیر مثبتی بر گروه هدف و موضوعات شهری مختص به دختران شهر تهران داشته باشند.

انتهای پیام
captcha