کد خبر: 1368443
تاریخ انتشار: ۱۰ بهمن ۱۳۹۲ - ۱۶:۴۵
هاشمی خبر داد:
گروه مؤسسات قرآنی مردم‌نهاد: رئیس مؤسسه بشرای وحی تهران از اجرای طرح آموزش حفظ قرآن کریم طی روز جمعه، 11 بهمن‌ماه جاری نوبت صبح در سالن اجتماعات مجتمع فرهنگی 13 آبان خبر داد.

مهری هاشمی، رئیس مؤسسه بشرای وحی تهران در گفت‌وگو با خبرگزاری بین‌المللی قرآن(ایکنا)، با اعلام این خبر گفت: طرح آموزش حفظ قرآن کریم برای دومین جلسه در روز جمعه 11 بهمن‌ماه جاری با حضور 30 نفر در نوبت صبح اجرا می‌شود؛ این طرح آموزشی همزمان با نمایشگاه دستاوردهای مؤسسات از سوی مؤسسه بشرای وحی اجرایی خواهد شد.
وی در رابطه با اهم برنامه‌های مؤسسه بشرای وحی در دومین نمایشگاه دستاوردهای مؤسسات اظهار کرد: طی چند روز آینده، نرم‌افزار«حفظ قرآن» توسط مؤسسه بشرای وحی رونمایی می‌شود؛ این لوح فشرده برای آموزش حفظ آیات قرآن در کلاس‌های حضوری یا غیرحضوری انجام خواهد شد.
هاشمی افزود: همچنین باید یادآور شد که امروز، 10 بهمن‌ماه جشنواره قرآنی شمسه و آزمون مبلغه در دارآباد برگزار شد؛ مقرر شده است تا نتایج این مسابقات تا پایان امروز اعلام می‌شود.
این مدرس قرآن اضافه کرد: در این دور از مسابقات قرآنی، 130 نفر از بانوان و 48 نفر از آقایان حضور داشتند که به رقابت با یکدیگر پرداختند.
رئیس مؤسسه بشرای وحی افزود: پس از اعلام نتایج به نفرات ممتاز گواهینامه قبوای از سوی مؤسسه بشرای وحی با نظارت اداره‌کل تبلیغات اسلامی تهران اعطاء می‌شود.

نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha: