کد خبر: 2672125
تاریخ انتشار: ۱۵ دی ۱۳۹۳ - ۱۰:۵۱
با حمایت معاونت امور فرهنگی برگزار شد؛
گروه ادب: چهارمین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تخصصی حوزه دین با حضور ۴۴ ناشر بین‌المللی جهان عرب در مجتمع ناشران قم در حال برگزاری است.

به گزارش خبرگزاری بین‌المللی قرآن (ایکنا)، چهارمین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تخصصی حوزه دین با حضور 44 ناشر بین‌المللی جهان عرب از سوریه، لبنان، عراق، اردن و مصر و 65 ناشر و نمایندگی نشر از داخل کشور در حال برگزاری است.

ناشران جهان عرب در این نمایشگاه 13 هزار و 400 عنوان کتاب را عرضه کرده‌اند و ناشران داخلی نیز 32 هزار و 800 عنوان کتاب را در معرض دید بازدیدکنندگان قرار داده‌اند.

این نمایشگاه در فضایی به وسعت 11 هزار و 500 مترمربع و در 4 طبقه در مجتمع فرهنگی ناشران قم در خیابان معلم در حال برگزاری است. 

این نمایشگاه با حمایت‌های معاونت امور فرهنگی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی برگزار می‌شود و نزدیک به 500 میلیون تومان بن برای این نمایشگاه در نظر گرفته شده است که در بین مراجعان توزیع خواهد شد. همچنین این کتاب‌ها با تخفیف 20 درصدی به فروش می‌رسند.

براساس این گزارش، این نمایشگاه با حضور سیدعباس صالحی معاون امور فرهنگی و آیت‌الله سعیدی نماینده ولی فقیه در قم روز سه‌شنبه 11 دی‌ماه افتتاح شد و تا تاریخ 20 دی‌ماه ادامه می‌یابد.

نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی: