کد خبر: 2866386
تاریخ انتشار: ۲۹ بهمن ۱۳۹۳ - ۱۶:۰۰
گروه ادب: بیش از ۳۵۰ عنوان کتاب با موضوع حضرت زهرا(س) و متناسب با ایام فاطمیه از میان ناشران سراسر کشور جمع‌آوری و در غرفه‌ای در دهمین نمایشگاه استانی کتاب قم در معرض دید عموم قرار می‌گیرد.

به گزارش خبرگزاری بین‌المللی قرآن(ایکنا)،‌ دهمین نمایشگاه استانی کتاب قم از 30 بهمن‌ماه امسال با حضور ناشران سراسر کشور در قم با حضور علی لاریجانی، رئیس مجلس شورای اسلامی و سیدعباس صالحی، معاون امور فرهنگی وزیر ارشاد آغاز به کار می‌کند.

در این دوره از نمایشگاه غرفه‌ «کتاب فاطمی» توسط انتشارات «دلیل ما» برپا شده است که بیش از 350 عنوان کتاب با موضوع حضرت زهرا(س) را شامل می‌شود. این کتاب‌ها متناسب با ایام فاطمیه از میان ناشران سراسر کشور جمع‌آوری شده است که در این نمایشگاه با تخفیف ویژه در اختیار علاقه‌مندان قرار می‌گیرد. 

انتشارات «دلیل ما» اعلام کرده است، آمادگی تأمین کتاب برای برگزاری نمایشگاه‌ها، مسابقات کتابخوانی و کتابخانه‌های تخصصی را دارا بوده و می‌تواند آثار خوبی را در حوزه ادبیات دینی و مذهبی در اختیار علاقه‌مندان و محققان سراسر کشور قرار دهد. 

براساس این گزارش، غرفه «کتاب فاطمی» در دهمین نمایشگاه کتاب استانی قم از 30 بهمن تا 8 اسفند‌ماه امسال از ساعت 9 تا 12 و 16 تا 21 در محل مجتمع ناشران قم، طبقه زیرین، واحد 44 برگزار می‌شود.

 

نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی: