مسابقه کتاب‌خوانی یاسین در غرفه مؤسسه معارف اسلامی امام رضا(ع)
کد خبر: 3606254
تاریخ انتشار : ۱۳ خرداد ۱۳۹۶ - ۱۹:۲۳
در بیست و پنجمین نمایشگاه بین‌المللی قرآن انجام می‌گیرد؛

مسابقه کتاب‌خوانی یاسین در غرفه مؤسسه معارف اسلامی امام رضا(ع)

گروه مَؤسسات قرآنی مردم‌نهاد: مسابقه کتاب‌خوانی سوره مبارکه یاسین در غرفه مؤسسه معارف اسلامی امام رضا(ع) طی ایام برپایی بیست و پنجمین نمایشگاه بین‌المللی قرآن انجام می‌گیرد.

به گزارش خبرگزاری بین‌المللی قرآن(ایکنا)، مسابقه کتاب‌خوانی سوره مبارکه یاسین همه روزه طی ایام برپایی بیست و پنجمین نمایشگاه بین‌المللی قرآن کریم در غرفه مؤسسه معارف اسلامی امام رضا(ع) برگزار می‌شود.
این مسابقه که بر اساس کتاب‌ «قلب قرآن» آشنایی با فضیلت و عظمت سوره مبارکه یاسین انجام می‌گیرد که در همان لحظه حضور علاقه‌مندان کتاب در اختیار آنها قرار می‌گیرد و سپس 15 سؤال تستی در اختیار آنها گذاشته می‌شود وافرادی که به هشت سؤال پاسخ صحیح داده باشند، در قرعه‌کشی شرکت داده می‌شوند.
از دیگر فعالیت‌های غرفه مؤسسه معارف اسلامی امام رضا(ع) عضویت علاقه‌مندان در خانواده بزرگ یاسین است که داوطلبان با این عضویت طی روز یکبار سوره مبارکه یاسین را ختم می‌کنند و ثواب آن را به حضرت فاطمه الزهرا(س) هدیه می‌کنند.
همچنین نشست‌های علمی ـ پژوهشی متناسب با نیاز روز و با حضور کارشناسان اعزامی از استان قم و یا اساتید و پژوهشگران قرآنی داخل غرفه این مؤسسه اجرا می‌شود.
یادآور می‌شود، بیست و پنجمین نمایشگاه بین‌المللی قرآن کریم از هشتم خردادماه با شعار «قرآن؛ اخلاق، زندگی» در مصلای امام خمینی(ره) افتتاح شد که تا ۲۶ خردادماه پذیرای بازدید عموم علاقه‌مندان است.
captcha