کد خبر: 3647156
تاریخ انتشار: ۰۵ مهر ۱۳۹۶ - ۱۱:۴۷
سیف خبر داد:
گروه جامعه: معاون توسعه مشارکت‌های مردمی کمیته امداد استان تهران خبر داد: طرح احسان حسینی با هدف کمک به نیازمندان و مددجویان تحت حمایت کمیته امداد در ماه محرم و صفر با مشارکت هیئت‌های مذهبی در استان تهران اجرا می‌شود.
به گزارش خبرگزاری بین‌المللی قرآن(ایکنا)، محمدهادی سیف، معاون توسعه مشارکت‌های مردمی کمیته امداد استان تهران با بیان اینکه این نهاد در ماه محرم و صفر آماده دریافت و توزیع نذورات و احسان عاشقان سیدالشهدا(ع) در بین محرومان و نیازمندان جامعه است، گفت: طرح احسان حسینی با هدف کمک به نیازمندان و مددجویان تحت حمایت این نهاد در ماه محرم و صفر اجرا می‌شود.

وی افزود: به منظور اجرای این طرح تمامی دفاتر کمیته امداد در ایام ماه‌های محرم و صفر در سراسر استان آماده دریافت کمک‌ها و نذورات مردمی برای کمک به مددجویان تحت حمایت و نیازمندان است.

سیف ادامه داد: تهرانی‌های نوعدوست می‌توانند نذورات خود، برای کمک به نیازمندان واقعی که شامل غذای گرم و نذورات قربانی یا نذورات نقدی را به دفاتر کمیته امداد مناطق، شهرستان‌ها و یا مراکز نیکوکاری تحویل دهند.

معاون توسعه مشارکت‌های مردمی کمیته امداد استان تهران با اشاره به اینکه نذورات جمع آوری شده توسط هیئت‌ها، تکایا، مساجد و حسینیه‌ها در بین نیازمندان شناسایی شده همان محله توزیع ‌می‌شود، عنوان‌ کرد: اولویت توزیع کمک‌های نقدی و بسته‌های غذایی با خانواده‌های ایتام، بیماران زمین گیر و صعب‌العلاج است.

وی با تقدیر از همکاری مردم نیکوکار تهران گفت: شماره حساب 1482184475 بانک ملت به نام کمیته امداد آماده دریافت کمک‌های نقدی مردم خیر استان برای کمک به نیازمندان در این روزها است.

سیف با یادآوری اجرای طرح یاد شده در پنج سال گذشته عنوان کرد: مردم نذورات خود را به صورت نقدی و غیرنقدی مانند تهیه بسته‌های غذایی به نیازمندان اهدا ‌می‌کنند.

وی در ادامه از راه‌اندازی پایگاه‌های حامی یابی در برخی محل‌های برگزاری مراسم‌ عزاداری سرور و سالار شهیدان خبر داد و گفت: این پایگاه‌ها به منظور جذب حامی برای ایتام و فرزندان خانواده‌های نیازمند تحت حمایت استان راه‌اندازی می‌شود.
نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی: