کد خبر: 3736465
تاریخ انتشار: ۱۵ مرداد ۱۳۹۷ - ۱۷:۰۵

گروه مؤسسات قرآنی مردم‌نهاد ــ ثبت نام آموزش مجازی و کارگاه حضوری درک معنا و تدبر در آیات قرآن از سوی مهدقرآن کریم و ولایت استان اصفهان شروع شد.

به گزارش ایکنا؛ آموزش مجازی و کارگاه حضوری درک معنا و تدبر در آیات قرآن به همراه کارگاه فن بیان، از سوی مهدقرآن کریم و ولایت اصفهان برگزار می‌شود. این دوره شامل هشت درس است که هر درس فرازی از قرآن برگزیده شده و مورد بحث قرار می‌گیرد.

هدف از برگزاری این دوره آشنایی بیش‌تر با مهارت درک معنا و تدبر در آیات قرآن است. در هر درس پس از توضیحات اولیه فرازها، نکاتی درباره قرائت صحیح و زیبا از سوی استاد بیان شده؛ سپس تلاوت زیبای آیات استماع شده و آنگاه مرحله‌ آموزش درک معنا آغاز می‌شود.

در نظر گرفته شده است که دوره آموزش مجازی و کارگاه حضوری درک معنا و تدبر در آیات قرآن کریم ویژه جوانان و بزرگسالان  به صورت حضوری از صبح تا بعد ازظهر و به صورت مجازی در 1800 دقیقه برپا شود.

علاقه‌مندان می‌توانند برای ثبت‌نام از امروز 15 مردادماه تا 31 همین ماه با مراجعه به سایت mehad.org و یا تماس با تلفن95015583-031 اقدام به نام‌نویسی کنند.

یادآور می‌شود، این دوره با مشارکت مؤسسه مهد قرآن کریم و ولایت استان اصفهان، مؤسسه فرهنگی قرآن و عترت نورالمجتبی قم و همچنین مؤسسه مجمع خیرین قرآن و عترت اصفهان برگزار می‌شود.

انتهای پیام

نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha: