کد خبر: 3783412
تاریخ انتشار: ۰۲ بهمن ۱۳۹۷ - ۱۱:۵۹
شورای سیاسی نُجَباء:
گروه بین‌الملل - شورای سیاسی مقاومت اسلامی نُجَباء در پاسخ به چهار نماینده کنگره امریکا تأکید کرده است که اقداماتی همچون تحریم، نتیجه‌ شکست نقشه‌های آمریکا در منطقه است.

به گزارش ایکنا به نقل از مرکز ارتباطات و امور رسانه‌ای نُجَباء در ایران، «شیخ علی الاسدی» رئیس شورای سیاسی مقاومت اسلامی نُجَباء در واکنش به اظهارات خصمانه چهار عضو کنگره امریکا مبنی بر حمایت از لایحه تحریمی این جنبش؛ بیانیه ای را صادر کرد.

در این بیانیه آمده است: صدایی که از تریبون شوم کنگره برخاسته؛ همانا تحریم مقاومت اسلامی نُجَباء است که نقشه‌های خرابکارانه‌شان را برنمی‌تابد. همان طرح‌هایی که آمریکا و خائنان وابسته به آنان در منطقه عربی، آن را رهبری می‌کنند.

همچنین بیانیه می‌افزاید: این درحالی است که آنان شعار رنگ باخته دموکراسی و مبارزه با تروریسم را سر می‌دهند؛ بطوریکه شرایط افغانستان، عراق، سوریه و لیبی مهر تاییدی بر شعارهای قلابی‌شان است.

این مقام ارشد نُجَباء تاکید کرده است: ما آزاد، مدافع و جهادگر خواهیم ماند و در دفاع از ناموس و سرزمین مقدس خود پایدار خواهیم بود. مرگ بر شما که جوانمردی را تروریسم توصیف می‌کنید؛ توهم‌های شما نابود باد که ما به مواضع خود افتخار می‌کنیم.

انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی: