کد خبر: 3811353
تاریخ انتشار: ۲۴ ارديبهشت ۱۳۹۸ - ۰۱:۰۶
گروه بین‌الملل ــ بخش فروش غرفه دارالقرآن آستان حسینی در بخش بین‌الملل نمایشگاه قرآن با استقبال بازدیدکنندگان مواجه شده است.

به گزارش ایکنا؛ غرفه دارالقرآن آستان حسینی امسال بخشی از غرفه خود را به فروش سنگ‌های مرر مزین به نام «یا حسین» در حجم و اندازه‎های مختلف، مهر و تسبیح، عطر و انگشتر اختصاص داده که با استقبال خوب بازدیدکنندگان مواجه شده است.

در این غرفه همچنین پوسترهایی در معرفی برنامه‌ها و فعالیت‌های دارالقرآن آستان حسینی از جمله دوره‌های رمضانیه ختم قرآن، دوره‌های آموزش قرآن ویژه روشندلان، جلسات قرآنی در میدان‌های جنگ علیه داعش، طرح حمایت از استعدادهای قرآنی، مرکز آموزش تربیت معلم قرآن، ایستگاه آموزش سوره‌های کوتاه قرآن به زائران و شعبه‌های خارجی این مرکز قرآنی و... ارائه شده است.

در وسط غرفه دارالقرآن آستان حسینی، نسخه‌ای بزرگ از کلام وحی در معرض دید عموم قرار گذاشته شده که جلوه‌ای خاص به این غرفه داده است.

در بخش انتهای غرفه همچنین، پوستری بزرگ از ضریح حرم مطهر امام حسین(ع) به نمایش گذاشته شده که با استقبال بازدیدکنندگان از این غرفه مواجه می‌شود.

دانشنامه 4 جلدی «امام حسن(ع) در قرآن»، کتاب‌های در حوزه علوم قرآن و اهل بیت(ع)، تفسیر، احکام تجوید و..از دیگر آثار عرضه شده در غرفه دارالقرآن آستان حسینی در بیست و هفتمین نمایشگاه بین‌المللی قرآن است.

انتهای پیام

نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha: