کد خبر: 3811702
تاریخ انتشار: ۲۵ ارديبهشت ۱۳۹۸ - ۰۰:۳۹
گروه هنر ــ نقالی و پرده‌خوانی در زمینه داستان های قرآنی و دینی یکی از ویژه برنامه‌های نمایشگاه بیست و هفتم قرآن کریم است.

به گزارش ایکنا؛ این اتفاق با حضور مرشد حسن بصیری رقم خواهد خورد.

حسن بصیری با اشاره به برگزاری چنین برنامه ای برای اولین بار در نمایشگاه قرآن گفت: حدود ۲۵ سال است که در زمینه نقالی و تعزیه خوانی فعالیت دارم و امسال به دعوت آستان قدس رضوی در بخش عترت برای اولین بار در نمایشگاه قرآن در این زمینه فعالیت می کنم.

وی افزود: در این برنامه قرار است هر شب پرده خوانی داستان های قرآنی و داستان های مرتبط با امام علی بن موسی الرضا (ع) را اجرا کنیم.

بصیری اظهار کرد: پرده خوانی و نقالی مورد استقبال مردم قرار گرفته و امیدواریم در آینده شاهد حضور بازدیدکنندگان نمایشگاه قرآن در این برنامه باشیم.

وی اظهار کرد: برای برنامه نقالی برخی داستان های قرآنی و داستان هایی که دارای سندهای معتبر در رابطه با امام علی بن موسی الرضا (ع) است، در نظر گرفته شده است.

وی افزود: داستان هایی در مورد حضور امام رضا (ع) در مرو تا شهادت ایشان از سندهای معتبر استخراج شده و برای مخاطبان نقل خواهد شد.

بیست و هفتمین نمایشگاه بین‌المللی قرآن کریم با شعار «قرآن معنای زندگی» همزمان با ماه مبارک رمضان از ۲۱ اردیبهشت ماه تاچهارم خردادماه، در مصلای حضرت امام خمینی(ره) در حال برپایی است.

انتهای پیام

نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی: