کد خبر: 3812816
تاریخ انتشار: ۲۹ ارديبهشت ۱۳۹۸ - ۱۲:۵۵
گروه سلامت ــ رئیس دانشکده علوم پزشکی نیشابور از حضور تیم جراحی پلاستیک و ترمیمی مناطق محروم با نام موسسه ملی مرهم برای انجام جراحی شکاف لب و کام، ناهنجاری های همراه تولد جمجه، سر و صورت در نیشابور خبر داد.
مرهم در ایستگاه نیشابوربه گزارش ایکنا، به نقل از وبدا، محسن عظیمی نژاد رئیس دانشکده علوم پزشکی نیشابور از حضور از حضور تیم جراحی پلاستیک و ترمیمی مناطق محروم (مرهم) در این شهرستان خبر داد.
وی تصریح کرد: موسسه ملّی مرهم یک سازمان مردم نهاد به سرپرستی پروفسور عبدالجلیل کلانتر هرمزی است و تخصصی‌ترین تیم جراحی پلاستیک و ترمیمی مناطق محروم جهان محسوب می‌شود.
وی افزود: این تیم نسبت به ویزیت و درمان رایگان شکاف لب، شکاف کام و ناهنجاری‌های همراه تولد جمجمه، سر و صورت در نقاط مختلف کشور اقدام می‌کند.
عظیمی‌نژاد اظهار کرد: تیم درمانی این موسسه شامل جراح پلاستیک شکاف لب و کام، جراح قرنیه، متخصصین طب فیزیکی و توان بخشی و گروه آموزشی است که اقدامات درمانی را به صورت کاملا رایگان به عموم جامعه ارائه می‌دهند. این تیم تاکنون جراحی‌های پلاستیک و ترمیمی رایگان دیگری در دیگر استان‌های کشور انجام داده است.
عضو هیأت علمی دانشگاه علوم پزشکی نیشابور گفت: برنامه‌ریزی برای حضور این تیم در نیشابور از حدود دو سال پیش آغاز شده است و این مؤسسه از تاریخ بیست و هشتم خرداد تا یکم تیرماه در نیشابور حضور پیدا می‌کنند.
وی با بیان اینکه این جراحی‌ها کاملا رایگان و طی ۶ روز انجام می‌شوند اظهار کرد: مرکز آموزشی، پژوهشی و درمانی حکیم برای حضور این تیم در نظر گرفته شده است و افراد پس از ثبت نام می‌توانند جهت درمان به این مرکز مراجعه کنند.
گفتنی است، افراد واجد شرایط ثبت نام با مراجعه به سایت موسسه مرهم آدرس http://marhamportal.ir می‌توانند از خدمات این موسسه به طور رایگان بهره‌مند شوند.
انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی: