کد خبر: 3814185
تاریخ انتشار: ۰۲ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۸:۱۰
گروه جامعه ــ مدیرعامل شرکت بهره‌برداری متروی تهران و حومه اعلام کرد: متروی تهران در تمامی خطوط درون‌شهری در لیالی قدر از ساعت ۲۳ تا ۵:۳۰ صبح، به مردم خدمات‌رسانی می‌کند.

به گزارش ایکنا؛ به نقل از شرکت بهره‌‎برداری راه‌آهن شهری تهران و حومه، فرنوش نوبخت نایب رئیس هیئت مدیره و مدیرعامل شركت بهره برداری متروی تهران و حومه ضمن آرزوی قبولی طاعات و عبادات شهروندان اعلام کرد: متروی تهران همواره سعی کرده است تا در مناسبت‌های ملی و مذهبی تسهیلات لازم را برای تردد مسافران فراهم کند امسال هم در لیالی پربرکت قدر جهت تکریم شب‌زنده‌داران و تسهیل تردد آنها به مساجد، حسینیه‌ها و اماکن مذهبی همچون حضرت عبدالعظیم حسنی(ع)، امامزاده صالح (ع) و حرم مطهر امام خمینی (ره)، متروی تهران در خطوط درون شهری به‌صورت شبانه‌روزی فعال خواهد بود.

وی تصریح كرد: در اولین شب قدر در شامگاه جمعه، 3 خردادماه، خدمات‌رسانی ویژه خود را آغاز می‌کند و در این راستا سرویس‌دهی شبانه در خطوط یک، دو، سه، چهار، شش و هفت متروی تهران از ساعت ۲۳ تا ۵:۳۰ صبح روز بعد شنبه، ۴ خردادماه، با فاصله هر ۳۰ دقیقه یک قطار انجام خواهدشد.

نوبخت در ادامه با اشاره به خدمات رسانی ویژه متروی تهران در سایر شب‌های قدر نیز گفت: همانند شب نوزدهم ماه مبارک رمضان، در شب‌های قدر ۲۱ ماه بارك رمضان، یكشنبه، 5 خرداد، و سه شنبه، 7 خردادماه، همزمان با ۲۳ ماه مبارک رمضان سرویس دهی شبانه از ساعت ۲۳ تا ۵:۳۰ صبح روز بعد در خطوط یک، دو، سه، چهار، شش و هفت متروی تهران با فاصله هر ۳۰ دقیقه یک قطار انجام می‌شود.

مدیر عامل شركت بهره برداری متروی تهران و حومه خاطرنشان كرد: متروی تهران در لیالی قدر در خط 5 (تهران- گلشهر)و بالعكس و ایستگاه‌های پایانه‌های یك، دو و چهار، شش فرودگاه مهرآباد و امام خمینی(ره) خدمات رسانی شبانه ندارد.

اجرای زنده تواشیح اسماءالحسنی در شهر زیر زمینی

همچنین شركت بهره برداری متروی تهران و حومه به مناسبت ماه مبارك رمضان اقدام به اجرای زنده تواشیح اسماءالحسنی توسط گروه همخوانی محمد رسولُ الله(ص) در ایستگاه های پر تردد مترو كرده است.

این كار با مشاركت سازمان قرآن و عترت بسیج تهران بزرگ و معاونت امور فرهنگی و اجتماعی این شركت در ایستگاه های پر تردد و داخل واگن قطارها از اول خرداد تا جمعه سوم خرداد ۹۸ اجرا می شود.

انتهای پیام

نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی: