کد خبر: 3816934
تاریخ انتشار: ۱۳ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۴:۰۲
گروه فعالیت‌های قرآنی ــ در بیست‌وهفتمین شب از ماه مبارک رمضان، ویژه‌برنامه لحظات افطار «ماه بهشت» میزبان محمدرضا گودرزی، تکنسین عملیات ویژه اورژانس کشور بود.

به گزارش ایکنا به نقل از روابط عمومی شبکه قرآن و معارف سیما، ویژه‌برنامه «ماه بهشت» که در لحظات ناب افطار در ماه مبارک رمضان میهمان سفره‌های مخاطبان قرآنی تلویزیون است، در بیست‌وهفتم شب ماه مبارک رمضان میزبان محمدرضا گودرزی، تکنسین عملیات ویژه اورژانس کشور بود.
گودرزی درباره شروع فعالیت خود گفت: حدود ۱۷ ساله در اورژانس تهران مشغول به کار هستم، برخی مشاغل هستند که علاوه بر امرار معاش از حال معنوی هم بهره‌مند می‌شویم و اورژانس از این دست مشاغل است.
وی افزود: این شغل سختی‌های خاص خود را دارد، اما عشق به کار بسیار مهم است. وقتی جان یک انسان را نجات می‌دهید، بسیار لذت‌بخش است. در زمان‌‌های مختلف مثل زمان سحر و افطار، ایام نوروز و ... مأموریت داریم. البته ما دوره‌های مختلفی را آموزش دیده‌ایم و اکنون عضوی از عملیات ویژه اورژانس کشور هستیم.
گودرزی عنوان کرد: در زمان سیل به ما دستور اعزام داده شد تا در مناطق سیل‌زده حضور پیدا کنیم. لرستان اولین منطقه‌ای بود که ما رفتیم و همکاران شروع به ویزیت تک تک عزیزان کردند. حتی عزیزانی که برای ویزیت آنها رفته بودیم به ما گفتن همین که شما آمده‌اید ما انرژی گرفتیم و درد خود را فراموش کردیم.
«ماه بهشت» با تهیه کنندگی و اجرای سیدوحید مرتضوی در ایام ماه مبارک رمضان همه روزه از ساعت ۱۹ به صورت زنده به روی آنتن شبکه قرآن و معارف سیما می‌‌رود.
انتهای پیام

نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی: