کد خبر: 3818732
تاریخ انتشار: ۲۲ خرداد ۱۳۹۸ - ۲۲:۰۲
گروه مؤسسات قرآنی مردم‌نهاد ــ ثبت‌نام ترم تابستانه جامعةالقرآن بیرجند تا پایان خردادماه ادامه دارد.

به گزارش ایکنا؛ به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی جامعةالقرآن الکریم و اهل‌البیت(ع)، رضایی، مدیر شعبه خردسالان و بانوان این مؤسسه در بیرجند ضمن بیان این مطلب گفت: دوره‌‌های روخوانی، روان‌خوانی، فصیح‌خوانی، تجوید، حفظ جزء سی‌ام قرآن، حفظ ترتیبی و موضوعی ویژه گروه‌های خردسالان، نوجوانان و بزرگسالان در دو بخش بانوان و آقایان برگزار می‌شود.
وی با اشاره به برپایی دوره‌های شعبه برای افراد سه سال به بالا، اظهار کرد: ثبت نام در این دوره‌ها تا پایان خردادماه ادامه دارد. همچنین کلاس‌ها از اول تیرماه آغاز می‌شود.
رضایی با تأکید بر اینکه دوره‌ها به مدت دو تا سه ماه به طول می‌انجامد، تصریح کرد: کلاس‌های خطابه خوانی ویژه خردسالان و حفظ احادیث به صورت موضوعی در این شعبه برگزار می‌شود. همچنین علاوه بر دوره‌های آموزشی قرآن، مشاوره حفظ توسط کارشناسان این عرصه، نشست‌های بصیرتی و تربیتی برای والدین قرآن‌آموزان و شعبه بانوان، احکام و اجرای برنامه فرهنگی، تفریحی و مناسبتی اجرا می‌شود.
یادآور می‌شود، جامعةالقرآن الکریم شعبه خردسالان و بانوان بیرجند در خیابان طالقانی 13، مجتمع مذهبی ابن‌حسام واقع شده است و علاقه‌مندان برای به دست آوردن اطلاعات بیشتر از سایر دوره‌ها و فعالیت‌های مؤسسه می‌توانند با شماره 05632235928 تماس بگیرند. همچنین شعبه دوم بانوان این مؤسسه در خیابان منتظری 9، پلاک 5 قرار دارد.
انتهای پیام

نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی: