کد خبر: 3827108
تاریخ انتشار: ۲۳ تير ۱۳۹۸ - ۱۶:۲۱
‌گروه فناوری اطلاعات ــ آلبوم «زیارت‌نامه (دوست دارم تو را)» مجموعه‌ای از اشعار سیدمحمد سادات اخوی درباره زیارت امام رضا(ع) است که با صدای فرخ نعمتی، بازیگر نقش امام رضا(ع) در سریال «ولایت عشق» منتشر شده است.

به گزارش ایکنا؛ آلبوم «زیارت‌نامه (دوست دارم تو را)» مجموعه‌ای از اشعار سیدمحمد سادات اخوی درباره زیارت حضرت امام رضا(ع) است که با صدای فرخ نعمتی، بازیگر نقش حضرت امام رضا(ع) در سریال «ولایت عشق» و از سوی موسسه هنر و ادبیات هلال روی نی منتشر شده است.

این آلبوم 28 قطعه دارد و اشعار آن در قالب‌‌های شعری متنوع مثل غزل، مثنوی، رباعی، دوبیتی، مسمط و شعر نو سروده شده‌اند. در این آلبوم، شاعر با نگاهی متفاوت به مقوله زیارت، با زبانی صمیمی و خودمانی، حال و هوای زائران امام رضا(ع) و حرم ایشان را بیان کرده است.

موسیقی «زیارت‌نامه (دوست دارم تو را)» که از سوی ‌محسن جلیلی انتخاب و ضبط شده، با استفاده از طیف وسیعی از سازهای سنتی و مدرن، در صدد فضاسازی متناسب با حس و حال اشعار است و بی‌آنکه سعی کند کلام را با ساز تحت‌الشعاع قرار دهد، به ترسیم احوال زائری حاجتمند در آستان حرم ثامن‌الائمه کمک می‌کند.

انتهای پیام

 

نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی: