کد خبر: 3828469
تاریخ انتشار: ۲۹ تير ۱۳۹۸ - ۱۳:۴۹
در برنامه «ما مردم» بررسی می‌شود؛
گروه هنر ــ برنامه این هفته «ما مردم» به بحث و گفت‌وگو درباره استراتژی تفرقه افکنانه دونالد ترامپ رییس جمهور آمریکا می‌پردازد.

به گزارش ایکنا، برنامه این هفته «ما مردم» به تهیه‌کنندگی عاطفه سادات دربندی ضمن مروری بر توئیت‌های جنجالی و نژادپرستانه ترامپ علیه برخی نمایندگان دموکرات به ویژه زنان سیاهپوست دموکرات عضو کنگره از جمله رشیده طلیب از میشیگان، ایلهان عمر از مینه سوتا، آلکساندریا اوکاسیو کورتز از نیوریورک و آیانا پرسلی از ماساچوست، واکنش نمایندگان حزب دموکرات در آمریکا نسبت به این اقدام ترامپ را مورد بررسی قرار می‌دهد.
این برنامه همچنین با نگاهی به واکنش نمایندگان زن کنگره نسبت به این توتیت‌ها به واکاوی نظرات مخالفان ترامپ مبنی بر نیت تفرقه افکنانه ترامپ از اینگونه اقدامات خواهد پرداخت. در ادامه برنامه «ما مردم» که میزبان کارشناسانی همچون رابرت آبل استاد دانشگاه دیابلو، ولی کالج و ریچ ویتنی سیاستمدار آمریکایی است، تاکتیک‌های انتخاباتی ترامپ در سال ۲۰۱۶ و استفاده از آن‌ها برای انتخابات سال آینده میلادی و اظهارات نانسی پلوسی، سخنگوی مجلس نمایندگان آمریکا در واکنش به توئیت‌های جنجالی ترامپ مورد بحث و تبادل نظر قرار می‌گیرد.
نگاهی به طرح آمریکا مبنی بر تشکیل ائتلاف نظامی در خلیج فارس علیه ایران نیز عنوان موضوع دیگری است که در این برنامه مورد بحث قرار خواهد گرفت. در این راستا اهداف پشت پرده تشکیل این ائتلاف نظامی در خلیج فارس و واکنش ایران در قبال تشکیل این ائتلاف بررسی خواهد شد.
برنامه «ما مردم» شنبه ۲۹ تیر ماه ساعت ۲۱:۰۰ به وقت تهران به مدت ۲۵ دقیقه از شبکه پرس تی وی پخش می‌شود. تکرار این برنامه دوشنبه ساعت ۰۰:۰۵ بامداد، ۰۸:۰۰ و ۱۹:۰۰ و سه شنبه ساعت ۰۴:۰۰ روی آنتن خواهد رفت.
انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی: