کد خبر: 3828700
تاریخ انتشار: ۳۰ تير ۱۳۹۸ - ۱۴:۲۵
گروه مسابقات ــ شش نفر از کارکنان و فرزندان پدافند هوایی شمال کشور به مسابقات قرآن نیروهای مسلح که به میزبانی ناجا و وزارت دفاع در حال برگزاری است، راه پیدا کردند.

حسن ضابط، مدیر امور قرآنی منطقه پدافند هوایی شمال در گفت‌وگو با خبرنگار ایکنا با اشاره به حضور نمایندگانی از این منطقه در سی‌ودومین دوره مسابقات قرآن نیروهای مسلح در بخش کارکنان پایور و وظیفه و دوازدهمین دوره مسابقات قرآن نیروهای مسلح در بخش خواهران شاغل و خانواده کارکنان، گفت: شش نفر از کارکنان و فرزندان پدافند هوایی شمال کشور به این مسابقات راه پیدا کردند.
وی با اشاره به حضورش در رشته اذان ادامه داد: از این تعداد دو نفر از فرزندان کارکنان هانی دوّلو در رشته اذان، ابوالفضل صفاری در رشته حفظ سه جزء در مسابقات خانواده‌ها که به میزبانی وزارت دفاع در حال برگزاری است، شرکت کرده‌اند، چهار نفر از کارکنان، محمدرضا شیبانی در رشته حفظ کل، علی نیک‌پور در رشته مفاهیم و نکات تفسیری جزء 21 قرآن کریم و احسان‌الله رحمانی در رشته اذان که به میزبانی ستاد آجا برگزار می‌شود، راه پیدا کرده‌اند.
مدیر قرآن منطقه پدافند هوایی شمال بیان کرد: برگزاری مسابقات سراسری قرآن کریم منطقه پدافند هوایی شمال کشور با حضور 140 نفر از همسران و فرزندان و بانوان شاغل کارکنان پدافند هوایی در رشته‌‌های مختلف قرائت، ترتیل، حفظ 1، 3، 5، 10، 15، 20 و 25 جزء و حفظ کل و مفاهیم قرآن و نکات تفسیری براساس جزء 19 آیت‌الله العظمی مکارم شیرازی و اذان برگزار شد.
وی با اشاره به قضاوت داوران بین‌المللی از این دوره از مسابقات چون نجمه شبانی و نجاریان و ... اظهار کرد: نوزدهمین دوره منطقه پدافند هوایی شمال کشور با حضور نفرات یگان‌های قم، بابلسر و تهران به میزبانی تهران برگزار شد که از این تعداد چهل نفر به مرحله سراسری مسابقات پدافند هوایی نیروی ارتش که نیمه مردادماه در مشهد مقدس برپا خواهد شد، راه پیدا می‌کنند.
انتهای پیام

نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی: