کد خبر: 3828783
تاریخ انتشار: ۳۰ تير ۱۳۹۸ - ۱۳:۳۸
کانون خبرنگاران نبأ ــ مربی حافظ قرآن کم‌بینا از شهرستان تربت جام گفت: در تمام کارهای روزمره نور روشنگر قرآن را با تمام وجود احساس می‌کنم و از نظر روحی و روانی حفظ و تلاوت آیات الهی شادابی و نشاط خاصی به من بخشیده است.

الهه سرافرازی قادرآبادی، حافظ قرآن کم‌بینا از شهرستان تربت جام در گفت‌وگو با کانون خبرنگاران ایکنا، نبأ؛ در حاشیه چهل‌و‌دومین دوره مسابقات قرآن خراسان رضوی، بیان کرد: در تمام کارهای روزمره نور روشنگر قرآن را با تمام وجود احساس می‌کنم و از نظر روحی و روانی حفظ و تلاوت آیات الهی شادابی و نشاط خاصی به من بخشیده است.

حافظ کم‌بینا که در رشته حفظ 5 جزء مسابقات قرآن خراسان رضوی شرکت کرده است، در مورد روش حفظ خود گفت: بدون داشتن مربی و کلاس در منزل با تلاوت قرآن‌های 15خطی عثمان طه و گوش دادن به فایل‌های صوتی قاریان برتر توانستم قرآن را حفظ کنم.

سرافرازی قادرآبادی که تحصیلات ارشد روان‌شناسی تربیتی نیز دارد، با اشاره به تأثیرات معنوی و برکات قرآن در زندگی تأکید کرد: تمام موفقیت‌های خود را در درس و تحصیلات، شغل و زندگی و باتوجه به شرایطم حتی رفت و آمدم را نیز مدیون قرآن و برکات تلاوت و حفظ آن می‌دانم.

وی که معلم قرآن کودکان نابینا و کم‌بینا نیز هست، افزود: پدر و مادرم مشوق و همراهان من در راه فراگیری قرآن هستند و همراهی‌ها و تشویق‌های آن‌ها از دوران کودکی باعث علاقه‌مندی من به حفظ قرآن شد.

بانوی ۴۰ ساله و منتخب قرآنی از تربت جام با اشاره به کیفیت مسابقات استانی بیان کرد: مسابقات قرآن اوقاف نسبت به سایر ارگان‌ها از سطح بالاتری برخوردار است و رقبای مقتدر و عالی در این مسابقات حضور دارند.

وی که از دوران کودکی در مسیر قرآنی قدم گذاشته است، اظهار کرد: آیات نورانی قرآن بهترین درمان برای کسانی است که دنبال آرامش در زندگی هستند؛  این کتاب آسمانی برنامه کاملی را برای زیست بشر ارائه می‌دهد.

اعظم دوست‌حصار

انتهای پیام

نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی: