کد خبر: 3833204
تاریخ انتشار: ۱۶ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۲:۲۵
گروه بین‌الملل ـ گروهی از حجاج آمریکای لاتین با حضور در مرکز چاپ و نشر قرآن «ملک فهد» مدینه منوره، با مراحل چاپ کلام وحی در این مرکز آشنا شدند.

به گزارش ایکنا به نقل از روزنامه اینترنتی «سبق»؛ این گروه با حضور در مجمع چاپ قرآن «ملک فهد» در مدینه منوره، از نزدیک در جریان مراحل چاپ قرآن و آماده‌سازی این کتاب مقدس به زبان‌های مختلف و همچنین، مراحل توزیع آن در کشورهای مختلف جهان قرار گرفتند.
 
بازدید این گروه 100 نفره از حجاج کشورهای حوزه آمریکای لاتین که از کشورهای برزیل، مکزیک، ونزوئلا، پرو و کلمبیا بودند، با هماهنگی انجمن جهانی جوانان مسلمان صورت گرفت.
 
زیارت مسجدالنبی و مسجد قبا در مدینه، بازدید از آثار تاریخی و نمایشگاه‌های فرهنگی مکه و مدینه از جمله نمایشگاه‌ پرده کعبه، نمایشگاه بازسازی حرمین شریفین، نمایشگاه بازسازی مسجدالنبی(ص)، مرکز چاپ و نشر قرآن «ملک فهد»، نمایشگاه قرآن مدینه و کوه احد از دیگر برنامه‌های اجراشده برای حجاج آمریکای لاتین بوده است.
 
همچنین این گروه از زائران بیت‌الله الحرام در جلسات سخنرانی‌ شماری از علما و مبلغان برجسته درباره مناسک حج و اهداف این سفر معنوی و نقش آن در وحدت مسلمانان شرکت می‌کنند. 

بازدید حجاج آمریکای لاتین از مرکز چاپ و نشر قرآن در مدینه منوره
 
بازدید حجاج آمریکای لاتین از مرکز چاپ و نشر قرآن در مدینه منوره
 
بازدید حجاج آمریکای لاتین از مرکز چاپ و نشر قرآن در مدینه منوره
 
انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی: