کد خبر: 3842164
تاریخ انتشار: ۲۴ شهريور ۱۳۹۸ - ۱۱:۳۸
گروه جلسات و محافل ــ سیزدهمین کرسی تلاوت قرآن کریم مسجد امام حسین(ع) شهرستان اسلامشهر امشب، 24 شهریورماه برگزار می‌شود.

به گزارش ایکنا؛ کرسی تلاوت قرآن کریم، شامگاه امروز یکشنبه، 24 شهریورماه در محل مسجد امام حسین(ع) شهرستان اسلامشهر برپا می‌شود.

این محفل قرآنی که به همت معاونت فرهنگی دادگستری استان تهران و شورای توسعه فرهنگ قرآنی اسلامشهر راه‌اندازی شده است، یکشنبه‌های هر هفته بعد از نماز مغرب و عشاء برگزار می‌شود.

همچنین، مقرر شده است تا این محفل قرآنی هر هفته به نام یکی از شهدای انقلاب اسلامی برپا شود و این هفته نیز به یاد شهید علی رضوانی برپا خواهد شد.

در این محفل قرآنی، مهدی نصیری، قاری ممتاز قرآن به تلاوت آیاتی چند از کلام‌الله مجید می‌پردازد و در ادامه نیز هستی حضرتی، حافظ خردسال قرآن کریم به ارائه محفوظات خود در حضور حضار در مراسم خواهد پرداخت.

یادآور می‌شود، علاقه‌مندان برای حضور در این محفل قرآنی که حمید رحیمی، قاری و مسئول دارالقرآن دادگستری غرب استان تهران، مسئولیت آن را برعهده دارد، می‌توانند به مسجد امام حسین(ع) شهرستان اسلامشهر واقع در خیابان امام سجاد(ع) (زرافشان)، کوچه ۵۴ مراجعه کنند.
انتهای پیام

نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی: