کد خبر: 3842190
تاریخ انتشار: ۲۴ شهريور ۱۳۹۸ - ۱۳:۵۴
در مناطق کمتر برخوردار کشور؛
گروه مسابقات ــ چهاردهمین جشنواره تلاوت مجلسی با رویکرد انتخاب برترین قاری مجلسی کشور برگزار می‌شود.

چهاردهمین جشنواره تلاوت‌های مجلسی/ انتخاب برترین قاری مجلسی کشور در سال 98

به گزارش ایکنا؛ چهاردهمین جشنواره تلاوت مجلسی با عنوان جشنواره «فجر تلاوت» با رویکرد انتخاب برترین قاری مجلسی و مردمی کشور در سال 98 برگزار می‌شود.

این دوره از جشنواره تلاوت‌های مجلسی از اواسط مهرماه تا اواسط بهمن‌ماه سال جاری با حضور برترین قاریان استان‌های مختلف کشور در سه مرحله مقدماتی، نیمه نهایی و فینال برپا خواهد شد.

در این دوره از جشنواره که در سطح 31 استان کشور برگزار می‌شود، نمایندگان استان‌های مختلف طی پنج مرحله نیمه‌نهایی گردهم جمع می‌شوند که در نهایت نیز از بین افراد راه‌یافته به این مرحله، تعداد شش نفر به عنوان فینالیست‌ به مرحله پایانی جشنواره فجر تلاوت راه پیدا خواهند کرد.

تمامی مراحل مقدماتی و نیمه‌نهایی این دوره از جشنواره تلاوت‌های مجلسی که در 31 استان مختلف کشور برپا می‌شود، در شهرها و مناطق محروم این استان‌ها برگزار و هیچ یک از مراحل مختلف در مراکز استان‌ها و شهرهای پرجمعیت برگزار نخواهد شد.

یادآور می‌شود، مرحله فینال فینالیست‌های این دوره از جشنواره تلاوت‌های مجلسی که عنوان جشنواره «فجر تلاوت» دارد طی بهمن‌ماه سال جاری و مصادف با ایام سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی برگزار خواهد شد.
انتهای پیام

نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی: