کد خبر: 3842261
تاریخ انتشار: ۲۴ شهريور ۱۳۹۸ - ۱۲:۳۰
گروه هنر ــ داوران بخش عکس دوازدهمین سوگواره هنر عاشورایی حوزه هنری معرفی شدند.

به گزارش ایکنا به نقل از روابط عمومی سپهر سوره هنر، فرهاد سلیمانی، مجتبی کوچکی و سید احسان باقری داوری بخش عکس دوازدهمین سوگواره هنر عاشورایی را برعهده گرفتند.

فرهاد سلیمانی متولد ۱۳۴۳ است و عضویت در هیئت مدیره و نایب رئیس انجمن عکاسان مطبوعات، داوری جشنواره‌ها و مسابقه‌های عکاسی از جمله جشنواره عکس مطبوعات، اولین مسابقه عکس ورزشی، مسابقه عکس سالمندان و عضویت در هیئت علمی دانشگاه هنر و تدریس در آموزشگاه‌ها و دانشگاه‌ها از دیگر سوابق وی است.

مجتبی کوچکی متولد ۱۳۵۶ است و حرفه عکاسی را از سال ۱۳۷۶ آغاز کرده است. مسئولیت آژانس عکس و نمایشگاه‌های خانه در خانه عکاسان حوزه هنری و برگزاری و حضور در نمایشگاه‌های انفرادی و جمعی از جمله همراه با گروه طوسی در گالری لاله از دیگر سوابق حرفه‌ای این هنرمند است. وی در حال حاضر مدیریت پایگاه عکس چیلیک را برعهده دارد.

سید احسان باقری ۱۳۶۰ در شمیران و فارغ التحصیل کارشناسی ارشد روان شناسی مشاوره است. وی از سال ۱۳۸۷ تاکنون مدرس دانشگاه بوده است و در سازمان نظام روان‌شناسی و مشاوره جمهوری اسلامی ایران عضویت دارد. باقری مدیر هنری شرکت‌های «مکین دریا» و «تیواصنعت» را نیز به عهده داشته است. وی پایان نامه کارشناسی ارشد خود را با موضوع «بررسی اثربخشی عکس درمانی برای افزایش خودپنداره دانشجویان» ارائه کرده است. وی در حال حاضر مدیریت خانه عکاسان حوزه هنری را برعهده دارد.

دوازدهمین سوگواره هنر عاشورایی به همت مرکز هنر‌های تجسمی حوزه هنری و مؤسسه فرهنگی هنری سپهر سوره هنر برگزار می‌شود. فراخوان و مقررات شرکت در این رویداد در سایت www.artfest.ir قرار دارد و آخرین مهلت ارسال آثار به آن ۶ مهر ماه اعلام شده است.
 
انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی: