کد خبر: 3843579
تاریخ انتشار: ۳۰ شهريور ۱۳۹۸ - ۱۲:۴۸
گروه هنر ــ مدیر گروه فیلم و سریال شبکه پنج سیما با اشاره به تولیدات نمایشی این شبکه از پخش سریال‌‌های تولیدی شبکه پنج سیما از نوروز 99 خبر داد.

به گزارش ایکنا به نقل از پایگاه اطلاع رسانی سیما، مصطفی رضوانی مدیر گروه فیلم و سریال شبکه پنج سیما با اشاره به سیاست‌های جدید این گروه در ساخت مجموعه‌های نمایشی تأکید کرد: تبدیل رویه پذیرندگی طرح به سفارش دهی آن و همچنین تغییر رویه محتوایی از پرداختِ صرف به آسیب‌ها و سیاهی‌های موجود به ترویج نگاه تمدنی به کشور و انقلاب اسلامی بخشی از این سیاست‌هاست.

رضوانی یاد‌آور شد: توجه به برند‌های موفق شبکه در گذشته، تعریف تولیدات صنعتی و ارزان و زودبازده برای امکان واکنش سریع به موضوعات روز کشور و همچنین فراهم آوردن امکان ورود نیرو‌های جوان و خلاق به بدنه نویسندگان و تولید کنندگان که از مسیر تعریف همان تولیدات خواهد بود از سیاست‌ها و تکالیف ما در شبکه است که به فضل خدا با همفکری و مساعدت مدیران سازمان در حال پیشبرد آن هستیم.
مدیر گروه فیلم و سریال شبکه پنج سیما با اشاره به تولیدات نمایشی این شبکه گفت: پخش سریال‌های تولیدی شبکه پنج سیما از نوروز ۹۹ آغاز می‌شود و تا قبل از آن شبکه از تولیدات تأمینی در حوزه سریال بهره خواهد برد.
وی افزود: اولین سریال که از پنج روز قبل از نوروز ۹۹ پخش آن آغاز می‌شود و در ۴۰ قسمت تا ۵ اردیبهشت‌ماه ادامه دارد، مجموعه‌ای است کمدی با نام موقت «آخرین نشانِ مردی» که با اقتباس از کتابی با همین نام در حال نگارش است و به زودی وارد پیش تولید می‌شود. سرپرستی تیم نویسندگی را احسان ثقفی نویسنده تلویزیون و سینما به عهده دارد.
مدیر گروه فیلم و سریال شبکه پنج تأکید کرد: این مجموعه قابل طبقه‌بندی در حوزه طمس (طنز موقعیت سبک یا همان سیتکام) است و بر اساس عناصر مهمی از سبک زندگی ایرانی ـ اسلامی طراحی شده است.
 
انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی: