کد خبر: 3843842
تاریخ انتشار: ۳۱ شهريور ۱۳۹۸ - ۱۱:۱۷
مدیر شبکه افق:
گروه هنر ــ مدیر شبکه افق با بیان اینکه ایده‌های رسانه‌ای هیئت‌های مذهبی با همکاری جامعه ایمانی مشعر دنبال می‌شود، گفت: شبکه افق در تلاش است تا بتواند از ظرفیت قابل توجه هیئت‌های مذهبی استفاده کند.

به گزارش ایکنا به نقل از روابط عمومی رسانه ملی، جلال غفاری در دومین گردهمایی فعالان مردمی جبهه فرهنگی انقلاب اسلامی و چهارمین همایش هیئت‌های فعال در عرصه اربعین که با همکاری مسجد مقدس جمکران در شبستان کربلا این مسجد مقدس برگزار شد، با بیان اینکه امسال شبکه افق در ۹ استودیو مراسم اربعین حسینی را پوشش می‌دهد، عنوان کرد: در ایامی‌که اوج مراسم اربعین حسینی است هیئت‌ها با تلویزیون درگیر نیستند، اما جاماندگان از اربعین که دل‌هایشان با زائر است به توفیق زیارت نمی‌رسند و چشم به تصاویر اربعینی صدا و سیما می‌دوزند.

وی اضافه کرد: رویکرد خدمت، برادری و تعاون که در اربعین حسینی به اوج خود می‌رسد باید در فعالیت رسانه‌ای هیئت‌های مذهبی مورد توجه قرار گیرد هر چند اربعین حسینی یک رسانه بوده و افرادی که در این حماسه حضور می‌یابند بازیگران و تولیدکنندگان اصلی این رسانه هستند.

مدیر شبکه افق با بیان این‌که دشمنان به دنبال بایکوت حداکثری اربعین و القای معانی نادرست از این حماسه دینی هستند، گفت: شبکه افق با استفاده از ظرفیت حداکثری صداوسیما تلاش می‌کند تا بزرگی حرکت اربعین را به تصویر کشیده و شگفتی‌های این حماسه را روایت کند.

وی با تأکید بر اینکه اربعین دارای یک فرهنگ و سبک زندگی است، مطرح کرد: ارسال ویدیو‌های مردمی‌ برای انعکاس در سیما با محوریت شبکه افق درحال دنبال شدن است که امیدواریم با زیرساخت‌های فراهم‌شده بتوانیم هر موکب و کاروان‌دار را به یک رسانه تبدیل کنیم.

غفاری با بیان اینکه ایده‌های رسانه‌ای هیئت‌های مذهبی با محوریت شبکه افق و همکاری جامعه ایمانی مشعر دنبال می‌شود، عنوان کرد: شبکه افق در تلاش است تا بتواند از ظرفیت قابل توجه هیئت‌های مذهبی به شیوه مطلوب استفاده کند.
 
انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی: