کد خبر: 3844009
تاریخ انتشار: ۳۱ شهريور ۱۳۹۸ - ۱۵:۰۹
گروه هنر ــ مدیرعامل انجمن تئاتر انقلاب و دفاع مقدس از برنامه‌های این انجمن ویژه گرامیداشت هفته دفاع مقدس خبر داد.

به گزارش ایکنا به نقل از روابط عمومی انجمن تئاتر انقلاب و دفاع مقدس، محسن سلیمانی فارسانی مدیرعامل این انجمن گفت: به پاسداشت یاد و خاطره حماسه مانا و تاریخی هشت سال دفاع مقدس ملت ایران در برابر هجوم ارتش بعثی و به پاس گرامیداشت یاد و خاطره شهدا، جانبازان ایثارگران و رزمندگان و مجاهدان جبهه حق علیه باطل انجمن تئاتر انقلاب و دفاع مقدس با شیوه‌ای نو این بار به میان مردم و اقشار گوناگون جامعه خواهد آمد.

سلیمانی فارسانی افزود: با برنامه ریزی‌های انجام شده و با جلب مشارکت معاونت فرهنگی اجتماعی شرکت مترو تهران و حومه و با همکاری هنرمندان حرفه‌ای تئاتر خیابانی و محیطی قصد داریم تا برنامه‌ای را با عنوان روایت حماسه در میادین اصلی، ایستگاه‌های پر تردد و پرمخاطب مترو برگزار نماییم. از این رو هنرمندان سرشناس این حوزه علی محمد رادمنش و فاطمه رادمنش دعوت ما را لبیک گفتند و در این برنامه مارا همراهی می‌کنند.

وی افزود: این برنامه قرار است از فردا دوشنبه یکم مهر ماه تا شنبه ششم مهر ماه در ایوان انتظار میدان حضرت، ولی عصر(عج) و محوطه تئاتر شهر تهران برای عموم مردم و مخاطبان اجرا شود.

سلیمانی فارسانی همچنین از اجرای برنامه پرفورمنس «فصل شیدایی» توسط مردان نقره‌ای (silver man) خبر داد و تصریح کرد: برنامه دیگر انجمن تئاتر انقلاب و دفاع مقدس ویژه هفته دفاع مقدس اجرای تصاویر و قاب‌های ماندگار دفاع مقدس توسط گروه هنری هنرمند گرامی آقای ابوالفضل همراه است که از فردا دوم مهرماه تا ششم مهر ماه در میدان آزادی، میدان امام حسین(ع)، تئاترشهر، ایوان انتظار و میدان امام خمینی(ره) برنامه هنری خود را اجرا خواهند کرد.
 
انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی: