کد خبر: 3844308
تاریخ انتشار: ۰۱ مهر ۱۳۹۸ - ۱۳:۴۸
فرمانده سپاه صاحب‌الزمان(عج) اصفهان:
کانون خبرنگاران نبأ ــ سردار فدا در همایش رزمندگان و بسیجان کاشان گفت: امروز جمهوری اسلامی ایران به مرحله‌ای از قدرت و اقتدار رسیده است که رهبر معظم انقلاب خطاب به دشمن اعلام می‌کند دوران بزن در رو تمام شده است.
به گزارش کانون خبرنگاران ایکنا، نبأ؛ سردار فدا، فرمانده سپاه صاحب‌الزمان(عج) استان اصفهان، شب گذشته، 31 شهریورماه در همایش رزمندگان و بسیجیان کاشان که با عنوان کنگره ملی ۹۰ هزار شهید بسیجی کشور در تپه نورالشهدا راوند کاشان برگزار شد، گفت: هر انقلابی نیاز به سه پارامتر مردم، جغرافیا و حکومت دارد.
وی افزود: هرگاه در هر کجای دنیا این سه پارامتر کنار هم جمع شوند می‌توان انقلاب کرد و حکومت تشکیل داد و اداره مردم را بر عهده گرفت و اگر علم در کنار این سه قرار بگیرد، سرعت علمی و توسعه علمی و تجاری‌سازی علمی را به همراه خواهد داشت.
سردار فدا، رشد علمی انقلاب اسلامی ایران طی ۴۰ سال گذشته را رشد جهشی خواند و گفت: به برکت انقلاب و نظام رشد علمی ایران از ابتدای انقلاب تا کنون صد‌ها برابر شده است.
وی پیشرفت‌های نظامی کشور را جهشی خواند و ادامه داد: امروز جمهوری اسلامی ایران به مرحله‌ای از قدرت و اقتدار رسیده است که رهبر معظم انقلاب خطاب به دشمن اعلام می‌کند دوران بزن در رو تمام شده است و یکی بزند ۱۰ تا خواهیم زد و این ادعا را هم به اثبات رسانیدیم.
به گفته فرمانده سپاه صاحب‌الزمان(عج) اصفهان، امروز ایران اسلامی به مرحله‌ای از توانمندی و بالندگی رسیده است که در برابر دشمن پیش‌دستانه عمل می‌کند و ضربه متقابل را در همان لحظه جبران می‌کند و پهباد جاسوسی آمریکا بعد از دو اخطار بلافاصله با موشک ایرانی سرنگون می‌شود.
وی افزود: آنچه که انقلاب را فراگیر و تأثیرگذار می‌کند و دامنه آن را گسترش می‌دهد فرهنگ عاشورا و دفاع از اسلام و قرآن و ولایت است و این فرهنگ متکی به ایمان و اعتقاد است که امروز بعد از ۴۰ سال شاهد شکست‌های متوالی آمریکا در منطقه هستیم.
به گفته وی منشأ دفاع مقدس الهی است و انگیزه رزمندگان اسلام و شهدای دفاع مقدس و شهدای حرم انگیزه خدایی و الهی است که همه هستی و نیستی خود را در طبق اخلاص گذاشتند.
فرمانده سپاه صاحب‌الزمان‌(عج) استان اصفهان گفت: ملت ایران ۴۰ سال در برابر همه مشکلات و تحریرم‌ها و توطئه‌های دشمن ایستاده و مقاومت کرده است و شهدای زیادی را تقدیم اسلام و انقلاب اسلامی کرده است.
سردار فدا ادامه داد: در آستانه انتخابات برخی با مطرح کردن برخی موضوعات، کشور را به طرف دو قطبی کردن و اختلاف و جدا کردن مردم از نظام و انقلاب سوق می‌دهند.
وی با تأکید بر دفاع از حقوق افشار ضعیف جامعه، افزود: نمی‌توان منکر گرانی‌ها و مشکلاتی که برای طبقه متوسط و ضعیف جامعه به‌وجود آمده است، شد.
فرمانده سپاه صاحب‌الزمان(عج) استان اصفهان با تأکید بر اینکه کلید حل مشکلات کشور در داخل کشور و به دست خودمان است، گفت: وظیفه مسئولان رسیدگی به مشکلات مردم و رفع موانع است.
به گفته وی حل موانع و مشکلات کشور به‌دست مردم و به‌ویژه جوانان کشور است که مقام معظم رهبری نیز از آن‌ها خواست تا در گام دوم انقلاب وارد میدان شده و عهده‌دار مسئولیت شده و شانه خود را زیر بار مسئولیت قرار دهند.
جواد دهقانی‌آرانی
انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی: