کد خبر: 3844379
تاریخ انتشار: ۰۱ مهر ۱۳۹۸ - ۱۵:۴۲
رئیس بنیاد مستضعفان:
گروه جامعه ــ رئیس بنیاد مستضعفان مهمترین مأموریت بنیاد را رسیدگی به اقشار ضعیف جامعه بیان کرد و گفت: تمام فعالیت‌های بنیاد و شرکت‌های زیرمجموعه باید به صورت شفاف در معرض قضاوت مردم قرار گیرد.

به گزارش ایکنا؛ به نقل از روابط عمومی بنیاد مستضعفان، سید پرویز فتاح، رئیس بنیاد مستضعفان با تأکید بر ضرورت اصلاح وجهه اجتماعی بنیاد مستضعفان افزود: بنیاد مستضعفان یک نهاد اجتماعی برای خدمت‌رسانی به محرومان است. اقدامات زیادی در حوزه محرومیت‌زدایی انجام شده که مردم از آن بی‌خبر هستند و لازم است برای اطلاع‌رسانی این خدمات و بهبود وجهه اجتماعی بنیاد مستضعفان تلاش کنیم.

رئیس بنیاد مستضعفان اقدامات این نهاد برای خدمت به مردم و محرومیت‌زدایی از مناطق مختلف را قابل توجه توصیف کرد و گفت: فعالیت‌های بنیاد مستضعفان به خوبی به مردم معرفی نشده است. متأسفانه ذهن جامعه از کارنامه بنیاد مستضعفان خالی است و این موضوع موجبات سوءاستفاده بدخواهان مردم و نظام را فراهم کرده است.

وی با تأکید بر لزوم تقویت شفاف‌سازی فعالیت‌های بنیاد مستضعفان، بیان کرد: رابطه بنیاد با همه زیر مجموعه‌ها و شرکت‌ها باید کاملا شفاف در معرض قضاوت مردم قرار گیرد تا اگر تذکر و انتقادی داشتند مطرح کنند و ما موظفیم به سؤالات آنان پاسخ روشن دهیم.

فتاح که به مناسبت هفته دفاع مقدس در جمع کارکنان ستادی بنیاد سخن می‌گفت، به جلسات اخیر خود با رئیس جمهور، رئیس قوه قضاییه و رئیس مجلس اشاره کرد و گفت: رابطه بنیاد با همه قوا در بالاترین سطح ممکن است و بنیاد مستضعفان مصصم‌تر از گذشته در خدمت نظام اسلامی فعالیت می‌کند.

وی با تأکید بر اینکه بنیاد مستضعفان محل سیاسی کاری نیست، اظهار کرد: مهمترین مأموریت بنیاد مستضعفان را رسیدگی به اقشار ضعیف جامعه به عنوان یک اصل در مدیریت اسلامی قرار می‌دهیم و در همین راستا به صورت مستمر فعالیت‌های بنیاد را به مردم گزارش می‎کنیم.

رئیس بنیاد مستضعفان، حضور و مقاومت مردم در صحنه و همراهی با امام راحل‌(ره) را رمز موفقیت نظام و انقلاب در عرصه‌های مختلف بیان کرد و افزود: در طول هشت سال دفاع مقدس، با وجود فشار‌های اقتصادی دشمن و خیانت برخی عوامل داخلی، مردم با خودباوری و اتکا به اقتصاد ملی توانستند از مشکلات عبور کنند و امروز نیز اگر اعتماد مردم به عملکرد دستگاه‌ها بازسازی شود، بسیاری از چالش‌های فعلی حل خواهد شد.
 
انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی: