کد خبر: 3848778
تاریخ انتشار: ۱۷ مهر ۱۳۹۸ - ۱۶:۳۸
گروه مؤسسات قرآنی مردم‌نهاد ــ دومین شماره از فصلنامه فرهنگی، تبلیغی و قرآنی «اتقان» در سال 98 ویژه فعالیت‌های تابستان امسال منتشر شد.

به گزارش ایکنا؛ به نقل از پایگاه خبری اتقان، هفتاد و دومین شماره از فصلنامه فرهنگی، تبلیغی و قرآنی «اتقان» و دومین فصلنامه منتشر شده از سوی اتحادیه تشکل‌های قرآن و عترت کشور در سال 98، ویژه فعالیت‌های تابستان امسال تهیه، تدوین و منتشر شد.
این فصلنامه 17 صفحه‌‌ای با عناوین و مطالب فرهنگی قرآنی تحلیلی به بیان دیدگاه و نظرات نخبگان پیرامون مهمترین موضوعات قرآنی پرداخته است. در بخش نخست این نشریه که با عنوان «دیدار یار»، منتشر شده است، به بیان نقطه نظرات رهبر انقلاب اسلامی درباره اهمیت انس با قرآن کریم و در ادامه نیز به اختصار بخشی را تحت عنوان «باید ها و نبایدهای دو سال باقی مانده دولت» پرداخته شده است.
در این شماره گفتگویی با سمانه دشمیر، نخبه قرآنی مؤسسه صهبای ملکوت، انجام شده است. در ادامه نیز به معرفی فعالیت‌ها و دستاوردهای موسسه قرآنی صهبای ملکوت اختصاص یافته است. در مهمترین بخش خبری این فصلنامه طی پرونده ویژه‌ای به بیان مشکلات، مسائل و چالش‌های پیش روی مؤسسات مردمی در حوزه مدارس، مهد و پیش‌دبستانی قرآنی پرداخته شده است و براساس نظرات مطرح شده، از صدور مجوز مهد قرآنی و عدم تدوین محتوای ویژه مهدهای قرآنی به عنوان مهم‌ترین چالش فعالیت در این حوزه یاد شده است.
در بخش دیگری از این فصلنامه، گزارشی از سفر کاروان قرآنی حج 98 و توفیق حضور قاریان، حافظان و گروه‌های تواشیح در این سفر و پیشنهادات چند نفر از اعضای این کاروان جهت ارتقای برنامه‌های قرآنی ارائه شده است.
علاقه‌مندان برای دریافت این شماره از فصلنامه اینجا کلیک کنند. 

انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی: