کد خبر: 3848839
تاریخ انتشار: ۱۷ مهر ۱۳۹۸ - ۱۶:۱۸
گروه بین‌الملل ــ‌ منابع خبری از تلاش سازمان اطلاعات رژیم صهیونیستی برای جاسوسی از یک خبرنگار فلسطینی خبر دادند.

به گزارش ایکنا؛ به نقل از مرکز اطلاع رسانی فلسطین، وزارت کشور و امنیت داخلی فلسطین در نوار غزه از تلاش سازمان اطلاعات رژیم صهیونیستی برای جاسوسی از یک خبرنگار فلسطینی در این باریکه پرده برداشت.

به گزارش مرکز اطلاع رسانی فلسطین، طبق فایل صوتی منتشر شده از سوی این وزارتخانه، یکی از افسران سازمان اطلاعات صهیونیستی خود را تحلیلگر امور خاورمیانه معرفی کرده و قصد کسب اطلاعات از یک خبرنگار فلسطینی در غزه را داشته است.

وزارت کشور فلسطین در غزه تأکید کرد که سرویس‌های امنیتی فلسطینی همچنان به نبرد امنیتی با دشمن صهیونیستی و سرویس‌های اطلاعاتی آن که به هر شیوه‌ای به دنبال جاسوسی از فلسطینیان به منظور تضعیف روحیه آنان و ضربه زدن به جبهه داخلی و نابودی مقاومت است، ادامه می‌دهد.

این وزارتخانه بیان کرد که سرویسهای امنیتی فلسطینی در راستای نبرد امنیتی پیچیده با دشمن صهیونیستی توانسته‌اند ضربه سختی به جاسوسان رژیم صهیونیستی وارد کرده و آن ها را به طرز بی سابقه‌ای تضعیف کنند که همین مسئله موجب شده تا سرویس‌های اطلاعاتی دشمن دچار سرخوردگی و ناتوانی شوند و قدرت مانور چندانی در نوار غزه نداشته باشند و برای کسب اطلاعات در این باریکه با مشکل جدی مواجه شوند.

انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی: