کد خبر: 3851756
تاریخ انتشار: ۳۰ مهر ۱۳۹۸ - ۱۵:۴۶
گروه بین‌الملل ــ باشگاه غیردولتی «اسیر فلسطینی» با همکاری مؤسسات رسانه‌ای و حقوقی بین‌المللی از امروز، 30 مهرماه، پویشی اینترنتی برای حمایت از اسرای فلسطینی دربند زندان‌های رژیم صهیونیستی راه‌اندازی کرد.  

به گزارش ایکنا؛ به نقل از بخش عربی خبرگزاری «آناتولی»، پویش «اسرائیل اسرای فلسطینی را به قتل می‌رساند» امروز،  از سوی باشگاه «اسیر فلسطینی» در شبکه‌های اجتماعی راه‌اندازی شده است.
 
«امانی سراحنه»، مسئول واحد رسانه این باشگاه، در همین باره گفت: هدف از راه‌اندازی این پویش، انتشار اطلاعات و نامه‌های اسرای فلسطینی در شبکه‌های اجتماعی و آگاهی از میزان درد و رنج این اسرا در زندان‌های رژیم صهیونیستی است.
 
وی در ادامه توضیح داد: در این پویش اینترنتی که با همکاری چند مؤسسه حقوقی عربی و بین‌المللی آغاز شده‌ است، نامه‌های اسرا به چند زبان منتشر می‌شود.
 
طبق آمارهای رسمی که از سوی هیئت امور اسرای فلسطینی وابسته به سازمان آزادی‌بخش فلسطین منتشر شده شمار بازداشت‌شدگان فلسطینی به 5700 نفر می‌رسد که در این میان، 230 کودک، 48 زن، 500 مورد بازداشت اداری (بدون اتهام) و 1800 اسیر بیمار وجود دارند که 700 نفر از این بیماران نیازمند درمان فوری هستند.

انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی: