کد خبر: 3856041
تاریخ انتشار: ۱۹ آبان ۱۳۹۸ - ۱۵:۱۹
با حضور دربیمارستان دی تهران صورت گرفت؛
گروه هنر ــ رییس سازمان صدا وسیما پیش از ظهرامروز با حضور دریکی از بیمارستان‌های تهران از آیت‌الله حسینی بوشهری عضو مجلس خبرگان رهبری و امام جمعه قم عیادت و برای این استاد برجسته حوزه آرزوی بهبودی و عافیت کرد.

به گزارش ایکنا به نقل از روابط عمومی رسانه ملی، علی عسکری در این دیدار با پزشک معالج آیت‌الله حسینی بوشهری گفت‌‌‌و‌گو کرد و جریان مراحل درمانی دبیرشورای عالیه حوزه‌های علمیه کشور قرار گرفت.

آیت‌الله حسینی بوشهری هم با تشکراز حضور رییس رسانه ملی از تلاش‌های سازمان صدا وسیما در نشر معارف دینی و قرآنی تشکرکرد و با اشاره به راهپیمایی اربعین امسال گفت: نقش سازمان صداو سیما در ایجاد شور و شعور حسینی در اربعین امسال ونشان دادن عظمت عشق به اباعبدالله (ع) بی‌بدیل است و باید ازاین همت والای مسئولان و کارکنان رسانه ملی عمیقاً تشکرکرد.

آیت‌الله حسینی بوشهری عضو مجلس خبرگان رهبری و امام جمعه قم پنج شنبه گذشته به دلیل عارضه قلبی در بیمارستان دی تهران بستری و مورد عمل جراحی قبل باز قرار گرفت که بنابراعلام گروه پزشکی معالج وی، این عمل با موفقیت صورت گرفته و وضع عمومی این استاد برجسته حوزه بسیار خوب است.
 
 
انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی: