کد خبر: 3858278
تاریخ انتشار: ۲۹ آبان ۱۳۹۸ - ۰۹:۰۶
گروه جامعه ــ ستاد شناسایی مشمولین طرح حمایت معیشتی از پرداخت بسته حمایتی به 60 میلیون نفر تا روز شنبه دوم آذر ماه خبر داد.

پرداخت کمک حمایت معیشتی دولت به مشمولین تا پایان روز شنبه 2 آذربه گزارش ایکنا؛ ستاد شناسایی مشمولین طرح حمایت معیشتی طی اطلاعیه‌ای اعلام کرد: کمک حمایت معیشتی دولت پس از بررسی‌های انجام شده به حدود 60 میلیون نفر پرداخت می‌شود. پرداخت به این تعداد که بالغ بر 70 درصد جمعیت کشور را در بر می‌گیرد تا پایان روز شنبه دوم آذر 1398 به مشمولین ادامه خواهد داشت.

پس از تاریخ مذکور، کسانی که مشمول این طرح نشده‌اند می‌توانند مراتب استحقاق خود را با ارسال شماره ملی سرپرست خانوار از طریق شماره‌گیری #6369* اعلام کنند. تاکید می‌شود که شماره تلفن همراه، می‌بایست به نام سرپرست خانوار باشد.

پس از رسیدگی و بررسی استطاعت مالی افراد متقاضی، اقدام لازم برای واریز وجه مذکور صورت خواهد گرفت. در صورتی‌که استحقاق متقاضیان تایید شود، مبلغ کمک حمایت معیشتی از ابتدای اجرای طرح به حساب آنان واریز خواهد شد.

یادآوری می‌شود، افراد از هرگونه مراجعه حضوری و تماس تلفنی به کلیه وزارتخانه‌ها، دستگاه‌ها و سازمان‌ها در استان‌ها و شهرستان‌ها از جمله این وزارتخانه و سازمان هدفمندی یارانه‌ها خودداری کنند.

در این اطلاعیه تأکید شده است: اطلاع‌رسانی لازم در اطلاعیه‌های بعدی ستاد حمایت معیشتی یا توسط سخنگوی این ستاد و از طریق رسانه ملی، خبرگزاری‌ها و مطبوعات متعاقبا صورت خواهد گرفت.

انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی: